• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31137 - تاریخ انتشار : شنبه 15 شهریور 1399 - ساعت: 14:42

چاپ
انتظار مردم حضور میدانی مدیران است/مسئولان درگیر بروکراسی اداری نشوند

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

انتظار مردم حضور میدانی مدیران است/مسئولان درگیر بروکراسی اداری نشوند


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت خاص امروز کشور نیاز به یک کار ملی و جهادی دارد، مردم انتطار دارند مدیران در عمل به میدان کار بیایند بخصوص در این ایام کرونایی مدیران نباید گرفتار بروکراسی اداری شوند.

به گزارش میانخبر، منصورعلی زارعی در خصوص اولین سفر استانی محمدباقر قالیباف رئیس مجلس به خوزستان برای حل مشکلات این استان مانند بی‌آبی برخی مناطق روستایی و کارگران هفت تپه، باحمایت از این اقدام جهادی رئیس مجلس یازدهم در گفت و گو با ما، اظهار کرد: نمایندگان در درجه اول وظیفه ملی دارند و رسیدگی به مشکلات مردم خوزستان جزو همین وظایف است.

وی با بیان اینکه بعضی از وظایف تخصصی است و مسائل تخصصی مربوط به کمیسیون‌های مجلس است، بیان کرد: اعضای کمیسیون‌های مختلف باید به موضوعات خاص رسیدگی کنند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: سفرهای نمایندگان در حوزه تخصصی خودشان موثر است و منع قانونی ندارد و نمایندگان در حوزه کمیسیون‌های تخصصی خود نسبت به بازدید از نقاط مختلف کشور اقدام می‌کنند.

زارعی درباره پشت میز نشینی برخی از مدیران و دیدن مشکلات از پشت شیشه ماشین، گفت: وضعیت خاص امروز کشور نیاز به یک کار ملی و جهادی دارد، مردم انتظار دارند مدیران در عمل به میدان کار بیایند بخصوص در این ایام کرونایی مدیران نباید گرفتار بروکراسی اداری شوند.

وی افزود: با حضور مدیران در میدان، کارها زودتر انجام می‌شود و بجای اینکه درگیر بروکراسی اداری شوند در میدان کار هماهنگی بین دستگاهی انجام می‌شود و موضوعات را پیگیر می‌کنند و زودتر جواب می‌دهد.

زارعی با تاکید بر اینکه در موضوعات مختلف باید کارشناسی دقیق در کمیسیون‌های خاص شود و نیاز به تصمیم درست و اقدام سریع داریم، بیان کرد: تصمیم درست نیاز به کارشناسی دقیق دارد و اقدام به موقع نیاز به حذف بروکراسی، یعنی وقتی تصمیم درست و نظر کارشناسی انجام شده، مجریان نباید معطل کنند چون تصمیم گیری درست است و باید اقدام به‌موقع انجام شود و این چیزی است که مجلس به‌دنبال آن است.مطالب مرتبط با : انتظار مردم حضور میدانی مدیران است/مسئولان درگیر بروکراسی اداری نشوند
دیدگاه شما در مورد : انتظار مردم حضور میدانی مدیران است/مسئولان درگیر بروکراسی اداری نشوند

انتظار مردم حضور میدانی مدیران است/مسئولان درگیر بروکراسی اداری نشوند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ