• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 31197 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 شهریور 1399 - ساعت: 11:31

چاپ

جولان دلالان در بازار مکاره نقل و انتقالات؛

بازیکنی که به خاطر حق دلالی ۲ میلیاردی قید استقلال را زد!


یکی از بازیکنان پرشماری که این روزها به دو باشگاه مطرح پایتخت رفت و آمد دارند، به خاطر حق دلالی و پیش نیامدن مشکلات بعدی از حضور در استقلال سر باز زد.

میانخبر: طی روزهای گذشته عنوان شد بازیکنی که درصدد بود به استقلال بپیوندد و حتی به هتل آزادی و اتاق معروف در پنت هاوس هتل هم رفته بود، قید همراهی این تیم را زده و به یکی دیگر از تیم های مطرح لیگ برتری پیوست که در رقابت‌های لیگ قهرمانان هم حضور دارد.

نکته جالب توجه مبلغی بوده که باشگاه استقلال به این بازیکن پیشنهاد داد ولی دلالی که در این میان قرار بود او را به استقلال ببرد با این شرط که از ۳ میلیارد تومان فقط ۹۰۰ میلیون آن را به بازیکن می دهد بازیکن مورد نظر را در این انتخاب مردد کرد.

به این بازیکن گفته شد در ازای چشم پوشی از ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، در عوض با برند استقلال در لیگ حاضر می شود و برای فصول بعد با ارقامی نجومی قادر به تغییر تیمش خواهد بود. در همین بین یک تیم دیگر نیز به این بازیکن پیشنهاد می دهد تا در ازای دریافت همان ۹۰۰ میلیون بدون حق دلالی قراردادش را منعقد می کند.

در این میان برخی مشاوران دلسوز این بازیکن در این باره که ممکن است انتقالش به استقلال با این وضعیت برایش دردسرساز شود او را مجاب به انجام انتقال قانونی تر کرده و بازیکن مربوطه قید تیم استقلال را زد.

ناگفته نماند؛ این بازیکن اعلام کرده دلیل انصراف از حضور در استقلال را نمی گوید و فقط به دلایلی که برای خودش خیلی اهمیت داشته راهی تیمی دیگر شده ولی روزی به استقلال برخواهد گشت.مطالب مرتبط با : بازیکنی که به خاطر حق دلالی ۲ میلیاردی قید استقلال را زد!
دیدگاه شما در مورد : بازیکنی که به خاطر حق دلالی ۲ میلیاردی قید استقلال را زد!

بازیکنی که به خاطر حق دلالی ۲ میلیاردی قید استقلال را زد! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ