• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31390 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 03 مهر 1399 - ساعت: 22:15

چاپ
افتتاح یک واحد منزل مسکونی محرومین در میاندورود+ تصاویر

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

افتتاح یک واحد منزل مسکونی محرومین در میاندورود+ تصاویر


به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور مسئولان شهرستان، یک واحد مسکن محرومین در روستای جامخانه میاندورود افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور فرمانده سپاه میاندورود، رئیس بهزیستی، جانشین فرمانده سپاه، مسئول بسیج سازندگی میاندورود دهیار روستای جامخانه و جمعی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس یک واحد مسکن محرومین در روستای جامخانه میاندورود افتتاح شد.

جعفر اصغری فرمانده سپاه میاندورود در این مراسم با اشاره به هفته دفاع مقدس، اظهارکرد: دفاع مقدس یادآور رشادت جوانانی است که برای آسایش و امنیت ما جانشان را فدا کردند.

اصغری بیان کرد: امروز ما به‌عنوان افراد مسئول در جمهوری اسلامی وظیفه حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه را داریم و یکی از کارهایی که بسیج در این زمینه انجام می‌دهد ساخت خانه برای این خانواده‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: سپاه با همکاری کمیته امداد و بهزیستی در چند سال اخیر بیش از 40 منزل مسکونی در میاندورود برای افراد تحت پوشش این نهادها ساخته است و این کار با وجود درخواست این دو نهاد همچنان ادامه دارد.

اصغری با بیان اینکه ساخت این واحد 80 متری بیش از 80 میلیون تومان هزینه داشته است، افزود: هزینه ساخت این واحد مسکونی با کمک خیرین، بهزیستی، بسیج سازندگی و استفاده از بسیجیان در قالب اردوهای جهادی تامین شده است.مطالب مرتبط با : افتتاح یک واحد منزل مسکونی محرومین در میاندورود+ تصاویر
دیدگاه شما در مورد : افتتاح یک واحد منزل مسکونی محرومین در میاندورود+ تصاویر

افتتاح یک واحد منزل مسکونی محرومین در میاندورود+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ