• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31465 - تاریخ انتشار : جمعه 11 مهر 1399 - ساعت: 13:22

چاپ
دهه آخر صفر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پرشور برگزار شود/ هیچ مکتبی مانند اسلام به تربیت کودک تاکید نکرده است

امام جمعه میاندورود:

دهه آخر صفر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پرشور برگزار شود/ هیچ مکتبی مانند اسلام به تربیت کودک تاکید نکرده است


امام جمعه میاندورود گفت: دهه آخر صفر را باید پرشورتر برگزار کنیم اما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی که باعث نشود کسی با حضور در این مراسمات به خطر بیفتد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی، اظهار کرد: به‌دلیل شیوع ویروس کرونا نمی‌توانیم مانند سال‌های گذشته اربعین را در کربلا باشیم.

وی بیان کرد: دهه آخر صفر را باید پرشورتر برگزار کنیم اما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی که باعث نشود کسی با حضور در این مراسمات به خطر بیفتد.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: اگر امسال موفق به حضور در کربلا نشدیم اما می‌توانیم از راه دور زیارت اربعین را در مساجد و خانه‌ها بخوانیم و این ارتباط را برقرار کنیم.

محمدنسب با اشاره به 13 مهر روز نیروی انتظامی، افزود: به کسانی که در این سنگر برای خدمت به مردم و تامین امنیت آنها تلاش می‌کنند تبریک عرض می‌کنم.

وی همچنین با اشاره به 17 مهر ماه روز کودک، گفت: در هیچ مکتبی مانند اسلام به کودک و تربیت آن توجه و تاکید نشده است.

محمدنسب تصریح کرد: تعلیم و تربیت انسان در دوران کودکی شکل می‌گیرد و به همین دلیل توجه به کودک و همراه بودن با آن بسیار مهم است.مطالب مرتبط با : دهه آخر صفر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پرشور برگزار شود/ هیچ مکتبی مانند اسلام به تربیت کودک تاکید نکرده است
دیدگاه شما در مورد : دهه آخر صفر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پرشور برگزار شود/ هیچ مکتبی مانند اسلام به تربیت کودک تاکید نکرده است

دهه آخر صفر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پرشور برگزار شود/ هیچ مکتبی مانند اسلام به تربیت کودک تاکید نکرده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ