• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31516 - تاریخ انتشار : شنبه 19 مهر 1399 - ساعت: 23:53

چاپ
کشف بیش از 10 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان موادمخدر

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد

کشف بیش از 10 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان موادمخدر


فرمانده انتظامی میاندورود از کشف بیش از 10 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان موادمخدر و دستگیری شش نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی داداش‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار ما از کشف بیش از 10 کیلوگرم موادمخدر در میاندورود خبر داد و گفت: با تلاش ماموران نیروی انتظامی میاندورود در دو مرحله بیش از 10 کیلوگرم موادمخدر از جنس تریاک از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: ماموران انتظامی میاندورود با رصد قاچاقچیان موادمخدر ابتدا موفق شدند پنج کیلو و 700 گرم تریاک را از یک مرد و زن که در پوشش خانواده اقدام به حمل موادمخدر از سیستان و بلوچستان به گلستان و سپس مازندران کرده بودند دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی میاندورود خاطرنشان کرد: در ادامه رصد قاچاقچیان موادمخدر، ماموران نیروی انتظامی میاندورود موفق به دستگیری چهار نفر شدند که با حمل موادمخدر از مرزهای شرقی کشور قصد توزیع آن در میاندورود را داشتند که در این عملیات پنج کیلو تریاک کشف و همچنین دو دستگاه خودرو نیز توقیف شد که با تشکل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

داداش‌تبار در ادامه از دستگیری دو نفر در رابطه با قاچاق چوب خبر داد و افزود: دو نفر که اقدام به قطع 15 تن درخت صنعتی در منطقه جنگلی دارابکلا کرده بودند دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متاسفانه در فصل پاییز و زمستان شاهد حضور شکارچیان متخلف هستیم، اظهار کرد: یک بهله عقاب تاکسی درمی شده که به مبلغ 70 میلیون تومان خرید و فروش شده بود کشف شد که در این رابطه یک نفر نیز دستگیر شد.

داداش‌تبار همچنین با اشاره به پایان فصل کشاورزی و آب دهی زمین‌ها، گفت: کشاورزان و باغداران نسبت به جمع آوری کابل‌ها و شناورهای آب از داخل زمین‌ها اقدام کنند تا از سرقت احتمالی جلوگیری شود.

وی از دستگیری دو سارق لوازم کامپیوتری نیز خبر داد و افزود: از این دو سارق 25 لب تاب، پنج مانیتور و تعدادی لوازم جانبی کامپیوتر کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: مردم هرگونه اخبار و یا موارد مشکوک را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع رسانی کنند.مطالب مرتبط با : کشف بیش از 10 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان موادمخدر
دیدگاه شما در مورد : کشف بیش از 10 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان موادمخدر

کشف بیش از 10 کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان موادمخدر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ