• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31566 - تاریخ انتشار : یکشنبه 11 آبان 1399 - ساعت: 09:45

چاپ
کشف 8000 کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده در میاندورود

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد

کشف 8000 کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده در میاندورود


فرمانده انتظامی میاندورود از کشف 8000 کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده در میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی داداش‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار ما از کشف هشت هزار کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده در میاندورود خبر داد و گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت به‌دنبال دریافت گزارش‌هایی مبنی بر احتکار مقادیر زیادی روغن در انبار یکی از فروشگاه‌های شهرستان با دستور دادستانی از محل اعلام شده بازدید و این مقدار روغن جامد و مایع کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: ارزش روغن احتکار شده یک میلیارد و 200 میلیون تومان است که بعد از بررسی لازم به چرخه توزیع برمی‌گردد و انبار مورد نظر نیز پلمپ شد.

فرمانده انتظامی میاندورود خاطرنشان کرد: در این رابطه برای دو نفر پرونده قضایی تشکیل و همچنین یک دستگاه خودرو نیسان نیز توقیف شد.

داداش‌تبار با هشدار به کسانی که با احتکار کالاهای مورد نیاز مردم، قصد سوء استفاده و اخلال در بازار را دارند، گفت: مردم اگر مواردی از قبیل احتکار مشاهده کردند به پلیس اطلاع دهند.

وی همچنین از کشف یک دستگاه کمباین و سه دستگاه علف تراش احتکار شده در بازرسی از یک مغازه فروش ادوات کشاورزی خبر داد و تصریح کرد: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل ومغازه نیز پلمپ شد.مطالب مرتبط با : کشف 8000 کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : کشف 8000 کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده در میاندورود

کشف 8000 کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ