• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31569 - تاریخ انتشار : دوشنبه 19 آبان 1399 - ساعت: 18:33

چاپ
فرهنگیان پیشگام در تهیه ابزار آموزشی دانش آموزان

رئیس آموزش و پرورش میاندورود:

فرهنگیان پیشگام در تهیه ابزار آموزشی دانش آموزان


رئیس آموزش و پرورش میاندورود گفت: فرهنگیان خیر شهرستان میاندورود پیشگام در تهیه گوشی هوشمند برای دانش آموزان فاقد ابزار دسترسی به فضای مجازی هستند.

به گزارش میانخبر، حسینعلی علیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به شیوع ویروس کرونا و برگزاری مجازی کلاس‌های درس، اظهار کرد: یکی از نیازهای اولیه برای استفاده دانش آموزان از کلاس‌های مجازی داشتن گوشی هوشمند یا تبلت است که در این زمینه سعی شده برای کسانی که توان تهیه این وسایل را ندارند تمهیداتی اندیشیده شود.

وی بیان کرد: با هماهنگی با کمیته امداد، بهزیستی و استفاده از ظرفیت فرهنگیان و خیرین سعی کردیم این نیاز داشتن آموزان را برطرف کنیم.

رئیس آموزش و پرورش میاندورود، خاطرنشان کرد: با بررسی‌های همکاران ما در مدارس تعداد دانش آموزانی که نیاز به حمایت برای تهیه ابزار آموزشی داشتند 340 مورد بوده است که با همت معلمان و مدیران شهرستان تا به امروز 83 تبلت تهیه و واگذار شده است و همچنین 60 میلیون وام تهیه شده که باید تبلت خریداری و واگذار کنیم و همچنین 120 میلیون تومان وام دو میلیون تومانی به این خانواده‌ها برای تهیه ابزار آموزشی داده شده است.

علیجانی با تاکید بر اینکه فرهنگیان خیر شهرستان میاندورود پیشگام در تهیه گوشی هوشمند برای دانش آموزان فاقد ابزار دسترسی به فضای مجازی هستند، تصریح کرد: ۶ خیر فرهنگی قرارداد ۶ وام ۱۰ میلیون تومانی را جهت تهیه گوشی هوشمند در دفتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان امضا کردند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از رییس مجمع خیرین استان مازندران، گفت: با صندوق امداد ولایت مذاکراتی را کرده‌ایم تا خیرین بتوانند از طریق وام‌های قرض‌الحسنه برای دانش‌آموزان تبلت تهیه کنند.

علیجانی تاکید کرد: عدم توانایی برای تهیه گوشی و تبلت هوشمند در برخی موارد موجب اختلافات خانوادگی شده و ما باید پیش از هر اقدامی ابتدا زیرساخت‌های آموزش مجازی را فراهم کنیم که امروز شاهد اقدام خیر خواهانه این خیرین هستیم.مطالب مرتبط با : فرهنگیان پیشگام در تهیه ابزار آموزشی دانش آموزان
دیدگاه شما در مورد : فرهنگیان پیشگام در تهیه ابزار آموزشی دانش آموزان

فرهنگیان پیشگام در تهیه ابزار آموزشی دانش آموزان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ