• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31595 - تاریخ انتشار : شنبه 15 آذر 1399 - ساعت: 19:33

چاپ
وحدت و انسجام عامل موفقیت کار گروهی است/ شهرداری درآمد کافی برای اجرای پروژه‌های بزرگ ندارد

معارفه شهردار سورک برگزار شد؛

وحدت و انسجام عامل موفقیت کار گروهی است/ شهرداری درآمد کافی برای اجرای پروژه‌های بزرگ ندارد


مراسم معارفه شهردار جدید سورک با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس شورای شهر و معاون شهردار و رئیس شورای شهرستان در سالن اجتماعات فرماندار میاندورود برگزار و سیدحسین محمودی حکم خود را به‌عنوان شهردار سورک از دستان فرماندار میاندورود دریافت کرد.

به گزارش میانخبر، مراسم معارفه شهردار جدید سورک با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس شورای شهر و معاون شهردار و رئیس شورای شهرستان در سالن اجتماعات فرماندار میاندورود برگزار و سیدحسین محمودی حکم خود را به‌عنوان شهردار سورک از دستان فرماندار میاندورود دریافت کرد.

حسین منفردی فرماندار میاندورود در این مراسم با اشاره به شهادت شهید فخری‌زاده و محکومیت ترور دانشمند هسته‌ایی کشورمان، گفت: اولین موفقیت یک گروه انسجام و وحدت در داخل آن است، اگر در کار جمعی هر کسی ساز خودش را بزند اگر بهترین امکانات هم وجود داشته باشد موفق نخواهند شد.

منفردی بیان کرد: انسجام و وحدت به معنی فکر و نظر یکسان نیست بلکه منظور این است که در مشورت‌ها، تصمیم‌ها و تدابیر امور رویکرد علمی، منطقی و عقلایی به موضوع داشته باشند.

وی با بیان اینکه همه ما موظف هستیم در چارچوب قانون عمل کنیم، اظهار کرد: خیلی وقت‌ها قانون ما کلی است و آن را برعهده مدیران می‌گذارد که آن را برای عموم مردم تا جای امکان خم کند و این عقلایی و پسندیده است اما جایی که برای افراد خاص قانون را خم کنیم پسندیده نیست.

منفردی با تبریک انتخاب محمودی به‌عنوان شهردار سورک و با تاکید بر اینکه کار کردن در شهرهای کوچک سخت‌تر است، افزود: اگر با برنامه‌های کوتاه مدت ایجاد رفاه و آسایش برای مردم داشته باشیم باعث مشارکت مردم شده و در برنامه ریزی بلندمدت نیز موفق خواهیم شد.

کاظم امجدی رئیس شورای شهر سورک نیز با بیان اینکه سورک به‌عنوان مرکز شهرستان دارای ویژگی‌هایی است که شهرهای دیگر ندارند، خاطرنشان کرد: در کنار ویژگی‌های جغرافیایی سورک اما مشکلات زیادی از جمله بریدگی‌های غیراستاندارد، نبود تاکسی شهری، نداشتن پارک و نیمه کاره بودن سالن ورزشی و پل ضلع جنوبی بلوار امام رضا(ع) را دارد.

امجدی با اشاره به پرداخت ماهانه حدود 300 میلیون بابت حقوق جاری کارمندان، تصریح کرد: شهرداری درآمد پایدار ندارد و تنها منبع ثابت ما جایگاه cng است و رسیدگی به فضای سبز، انجام آسفالت، پیاده روسازی و... حداقل خدماتی است که شهروندان از ما انتظار دارند.

ابوطالب علی‌نژاد سرپرست شهرداری سورک نیز با بیان اینکه در مدت سرپرستی حدود یک میلیارد و 600 میلیون هزینه داشتیم، اظهار کرد: یک میلیارد برای هزینه‌های جاری بود و 500 میلیون تومان بابت بدهی بوده است.

علی‌نژاد گفت: بدهی حدود چهار میلیاردی به پیمانکاران و بدهی 340 میلیونی به تامین اجتماعی را داشتیم که پیمانکاران حساب ما را مسدود و اجراییه گرفته بودند که سعی کردیم این موضوعات را مدیریت کنیم.

سیدحسین محمودی شهردار سورک نیز با اشاره به موقعیت جغرافیایی خاص سورک، افزود: شهرداری ساماندهی پسماند و زباله را در اولویت کار خود قرار خواهد داد و زیباسازی و فضاسازی شهر از نیازهای مهم سورک است.

محمودی تصریح کرد: هدایت آب‌های سطحی برای ما مهم است و در این زمینه دچار مشکل هستیم اما با درآمد اندک شهرداری نمی‌توان چنین پروژه‌ایی را اجرا کنیم و نیاز است از اعتبارات شهرستانی و استانی برای آن بهره ببریم.مطالب مرتبط با : وحدت و انسجام عامل موفقیت کار گروهی است/ شهرداری درآمد کافی برای اجرای پروژه‌های بزرگ ندارد
دیدگاه شما در مورد : وحدت و انسجام عامل موفقیت کار گروهی است/ شهرداری درآمد کافی برای اجرای پروژه‌های بزرگ ندارد

وحدت و انسجام عامل موفقیت کار گروهی است/ شهرداری درآمد کافی برای اجرای پروژه‌های بزرگ ندارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ