• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31602 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آذر 1399 - ساعت: 11:31

چاپ
خداحافظی سعید نوری از نکاچوب

مراسم تکریم مدیرعامل شرکت نکاچوب برگزار شد

خداحافظی سعید نوری از نکاچوب


مراسم تکریم و معارفه سعید نوری مدیرعامل سابق شرکت نکاچوب با اعضای هیئت مدیره برگزار و دکتر یگانگی رئیس هیئت مدیره به‌عنوان سرپرست شرکت نکا چوب معارفه و از زحمات سعید نوری تقدیر شد.

به گزارش میانخبر، مراسم تکریم و معارفه سعید نوری مدیرعامل سابق شرکت نکاچوب با اعضای هیئت مدیره برگزار و دکتر یگانگی رئیس هیئت مدیره به‌عنوان سرپرست شرکت نکا چوب معارفه و از زحمات سعید نوری تقدیر شد.

سعید نوری مدیرعامل پیشین شرکت ضمن ابراز خرسندی از مدت زمان حضور در شرکت نکاچوب، از همراهی تمام کارکنان و هیئت مدیره این مجموعه تشکر کرد و برای شرکت نکاچوب آرزوی موفقیت کرد.

نوری ضمن تشکر از زحمات همه مدیران و پرسنل شرکت افزود: تمام تلاش ما عملکرد خوب در راستای افزایش سهم بازار، فعال نمودن شرکت، تعالی شرکت و حرکت در مسیر پیشرفت شرکت نکا چوب بود.

وی در پایان ضمن قدردانی هیئت مدیره، مدیران مجموعه، سپاه پاسداران و همه ارگان‌هایی که به پیشرفت مجموعه کمک کردند، ابراز امیدواری کرد بتوان شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این شرکت باشیم.

دکتر یگانگی در این مراسم با اشاره به نیروی انسانی متعهد و مدیران متخصص و‌ مؤمن و دلسوز مجموعه شرکت نکاچوب را بر هم افزایی و همدلی بیش از پیش مدیران تاکید کرد.

سرپرست جدید شرکت نکاچوب همه مجموعه را به رعایت اخلاق مداری، حرکت بر مدار قوانین و مقررات، همکاری با دستگاه‌های نظارتی، همکاری و همدلی و‌ هماهنگی بیش از پیش در همه امور با اتکا به خداوند متعال دعوت کرد.

گفتنی است، در پایان این مراسم که در شرکت نکا چوب برگزار شد، سرپرست جدید شرکت نکاچوب و اعضاء هیئت مدیره از زحمات و تلا‌ های مهندس سعید نوری تجلیل و قدردانی کردند.مطالب مرتبط با : خداحافظی سعید نوری از نکاچوب
دیدگاه شما در مورد : خداحافظی سعید نوری از نکاچوب

خداحافظی سعید نوری از نکاچوب تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ