• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31603 - تاریخ انتشار : شنبه 22 آذر 1399 - ساعت: 12:45

چاپ
75 دانش آموز فاقد ابزار آموزشی در فضای مجازی داریم

مدیر آموزش و پرورش میاندورود:

75 دانش آموز فاقد ابزار آموزشی در فضای مجازی داریم


مدیر آموزش و پرورش میاندورود گفت: 75 دانش آموز فاقد ابزار آموزشی در فضای مجازی داریم که با همت همه‌ خیرین مشکلات این تعداد هم مرتفع خواهد شد.

به گزارش میانخبر، حسینعلی علیجانی در جلسه شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه با توجه به شرایطی که در جامعه حاکم‌ شد بعضی‌ها بر این باورند کار معلمان کم و آسان شده است، اظهار کرد: مطمئنا شرایط برای معلمان در زیست بوم جدید سخت‌تر شده است و ما شاهد فداکاری و تلاش معلمان و خلق صحنه‌های زیبایی از آنان هستیم.

وی با اشاره به معرفی شهردار جدید سورک خواستار تعامل بیشتر شهرداری با آموزش و پرورش شد و گفت: حضور و مشارکت تمامی اعضای شورای آموزش و پرورش یک ضرورت است تا با هم فکری و هم اندیشی مشکلات تحصیلی دانش آموزان مرتفع شود.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با بیان اینکه شهرستان با هشت هزار و ۵۱۵ نفر دانش آموز تعداد ۳۴۲ دانش اموز فاقد دسترسی به آموزش در فضای مجازی شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: با توجه به کمک خیرین شهرستان تعداد ۱۲۲ دستگاه تبلت و گوشی تهیه و تحویل دانش آموزان شد.

علیجانی تصریح کرد: تعداد ۱۴۵ فقره وام با بهره پایین به والدین دانش آموزان برای خرید گوشی یا تبلت تخصیص یافت و در حال حاضر تعداد ۷۵ دانش آموز فاقد ابزار آموزش باقی مانده است که با همت همه‌ خیرین مشکلات این تعداد هم مرتفع خواهد شد.

وی افزود: در مرحله دوم پویش چشمه‌های مهربانی مبلغ ۳۸۰ میلیون ریال وجه نقد نیز جمع آوری شد.

علیجانی بیان کرد: ۱۰فقره وام ۱۰۰ میلیون ریالی صندوق ولایت امداد با کمک مجمع خیرین و کمیته امداد به آموزش و پرورش تخصیص یافت که قرارداد ۸ فقره وام توسط فرهنگیان خیر شهرستان امضا شد.



مطالب مرتبط با : 75 دانش آموز فاقد ابزار آموزشی در فضای مجازی داریم
دیدگاه شما در مورد : 75 دانش آموز فاقد ابزار آموزشی در فضای مجازی داریم

75 دانش آموز فاقد ابزار آموزشی در فضای مجازی داریم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ