• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31642 - تاریخ انتشار : شنبه 11 بهمن 1399 - ساعت: 12:37

چاپ
مهار آتش سوزی جنگل میاندورود/ 5 هزار متر جنگل در آتش بی‌مسئولیتی مردم سوخت

رئیس منابع طبیعی میاندورود خبر داد

مهار آتش سوزی جنگل میاندورود/ 5 هزار متر جنگل در آتش بی‌مسئولیتی مردم سوخت


رئیس منابع طبیعی میاندورود از مهار آتش سوزی جنگل میاندورود که عصر روز گذشته اتفاق افتاده بود خبر داد.

به گزارش میانخبر، حیدر کی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ما از آتش سوزی بخشی از جنگل میاندورود در روز گذشته خبر داد و گفت: بعدازظهر روز گذشته با اطلاع رسانی از سوی مردم مبنی بر وقوع آتش سوزی در منطقه جنگلی میاندورود، نیروهای حفاظت منابع طبیعی و شرکت نکاچوب به منطقه اعزام شدند.

وی بیان کرد: با حضور مردم، بسیجیان و دهیار روستای دارابکلا و همچنین ماشین آتش نشانی شهرداری سورک بعد از چند ساعت تلاش، آتش سوزی مهار شد.

رئیس منابع طبیعی میاندورود، خاطرنشان کرد: آتش سوزی سطحی بوده و به درختان بزرگ صدمه چندانی وارد نکرد اما تعداد زیادی نهال و بوته‌های جنگلی دچار آتش سوزی شدند.

کی‌پور تصریح کرد: ضمن اینکه دوست داریم مردم از طبیعت لذت ببرند و از آن دور نشوند اما احساس مسئولیت هم داشته باشند و برای اینکه این طبیعت را برای آیندگان هم به ارث بگذاریم لازم است مردم در صورت برپایی آتش در جنگل، در موقع رفتن آتش را کامل خاموش کنند تا چنین حوادثی را شاهد نباشیم.

وی افزود: عصر روز گذشته با اعزام یک ماشین آتش نشانی از روستای شهریارکنده به جنگل میاندورود اقدام به خاموش کردن هشت مورد آتش که توسط مردم روشن و رها شده بودند کردیم تا آتش گسترش پیدا نکند.

کی‌پور در پایان اظهار کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه مشکل، حادثه و مواردی که مربوط به منابع طبیعی است با شماره رایگان 1504 و 139 در طول شبانه روز تماس بگیرند و اطلاع رسانی کنند.مطالب مرتبط با : مهار آتش سوزی جنگل میاندورود/ 5 هزار متر جنگل در آتش بی‌مسئولیتی مردم سوخت
دیدگاه شما در مورد : مهار آتش سوزی جنگل میاندورود/ 5 هزار متر جنگل در آتش بی‌مسئولیتی مردم سوخت

مهار آتش سوزی جنگل میاندورود/ 5 هزار متر جنگل در آتش بی‌مسئولیتی مردم سوخت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ