• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31643 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 بهمن 1399 - ساعت: 11:38

چاپ
اجرای 370 برنامه و افتتاح دو خانه محروم در دهه فجر/ 850 بسته معیشتی توزیع می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

اجرای 370 برنامه و افتتاح دو خانه محروم در دهه فجر/ 850 بسته معیشتی توزیع می‌شود


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از اجرای 370 برنامه و افتتاح دو خانه محروم در دهه فجر خبر داد.

به گزارش میانخبر، جعفر اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دهه فجر سرآغاز آزادی همه انسان‌ها از بند استکبار و ابرقدرت‌های مادی است.

وی بیان کرد: دهه فجر که نشان دهنده پیروزی خون بر شمشیر است نشان داده که نیروی الهی و توکل بر خدا می‌تواند تمام قدرت‌های پوشالی دنیای باطل را از بین ببرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خاطرنشان کرد: در حالی وارد جشن 42 سالگی انقلاب اسلامی شدیم که دشمن نه از روزهای اول، بلکه از قبل وقوع انقلاب اسلامی سعی بر شکست انقلاب اسلامی داشت که این امر محقق نشد و این نشانه برحق بودن و الهی بودن انقلاب اسلامی است.

اصغری تصریح کرد: این انقلاب به رهبری امام(ره) و پشتوانه مردم به پیروزی رسید و مسئولین باید قدر این مردم را بدانند و برای آنها کار و تلاش کنند.

وی از برگزاری 370 برنامه در دهه فجر خبر داد و گفت: برپایی ایستگاه‌های فرهنگی و سلامت، برگزاری یادواره‌های شهدا به صورت مجازی، مسابقات ورزشی، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی، نشست‌های بصیرتی، اردوهای جهادی، دیدار با خانواده‌های ایثارگاران، جانبازان و شهدا، نمایشگاه‌های علمی و فرهنگی و هنری و گشت رضویان از جمله برنامه‌های بسیج میاندورود در دهه فجر است.

اصغری با اشاره به اجرای برنامه‌های محرومیت زدایی توسط بسیج سازندگی، تاکید کرد: دو خانه محروم و یک گلزار شهدا در دهه فجر افتتاح خواهد شد و همچنین 850 بسته معیشتی توزیع خواهد شد.مطالب مرتبط با : اجرای 370 برنامه و افتتاح دو خانه محروم در دهه فجر/ 850 بسته معیشتی توزیع می‌شود
دیدگاه شما در مورد : اجرای 370 برنامه و افتتاح دو خانه محروم در دهه فجر/ 850 بسته معیشتی توزیع می‌شود

اجرای 370 برنامه و افتتاح دو خانه محروم در دهه فجر/ 850 بسته معیشتی توزیع می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ