• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31650 - تاریخ انتشار : سه شنبه 21 بهمن 1399 - ساعت: 16:44

چاپ
برگزاری مرحله دوازدهم رزمایش کمک مومنانه در میاندورود با تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی

برگزاری مرحله دوازدهم رزمایش کمک مومنانه در میاندورود با تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی


مرحله دوازدهم رزمایش کمک مومنانه در میاندورود با تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی در سالن 9 دی سپاه میاندورود برگزار شد.

به گزارش میانخبر، مرحله دوازدهم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان میاندورود با تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی با حضور فرماندار، جانشین سپاه و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میاندورود، بخشدار مرکزی، رئیس شورای شهرستان و دیگر مسئولان بسیجیان در سالن 9 دی سپاه میاندورود برگزار شد.

حجت الاسلام حسینعلی قائمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میاندورود در این رزمایش، اظهار کرد: در دنیای امروز که انواع تجارت‌ها در جریان است و همه مردم تمام توان خود را برای کسب درآمد بیشتر به کار می‌گیرند تا بتوانند روزگار خود را پیش ببرند، در این روزگار انسان‌هایی پیدا می‌شوند که با تصمیم خودشان تلاش می‌کنند تا بیشترین مطاع را برای آخرت خود جمع کنند این دست انسان‌ها دل در گرو خدایی دارند که راه را به انسان نشان داده است.

قائمی با بیان اینکه کمک مومنانه برای مومنان در روزهای سخت امروز تجلی تعبد این گونه از انسان‌ها است، افزود: این رزمایش توسط مردم کشور دارد ایثارگرانه انجام می‌شود تا به واسطه دستور حکیمانه رهبری باعث تقویت ارتباط اجتماعی شود.

وی با تاکید بر اینکه معیار بزرگی، ثروت و مال دنیا نیست و کاری که مردم ما در این رزمایش کردند تحقیر دنیا بود، خاطرنشان کرد: کاری که ما با افتخار در حال انجام هستیم برای ملت بزرگ ما هیچ است اما مسائل روزگار است و چنین اتفاقی افتاده و همه دست به دست هم دادند تا این گرفتاری حل شود.

حسین منفردی فرماندار میاندورود نیز با اشاره به ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: منطق پیروزی ما برپایه سه اصل اعتقادات مردم، مدیریت امام(ره) و حضور جدی و فعال ملت استوار بود.

منفردی با بیان اینکه تفکر بسیجی باعث خلق این اقدامات خیرخواهانه و کمک مومنانه می شود، افزود: نگاه خیرخواهانه، حق محور و توجه به معنویت، نه نیاز جامعه امروز ما بلکه نیاز جامعه بشری است.

وی بسیاری از مشکلات امروز را به‌دلیل فاصله گرفتن از معنویت و فرهنگ بسیجی دانست و تاکید کرد: بسیاری از بزرگان و جامعه شناسان به این نتیجه رسیدند که آن چه غرب را به تباهی می‌برد بی‌توجهی به دین و معنویت است.

منفردی در پایان گفت: شاید دیگر کشورها هم کار داوطلبانه داشته باشند اما وقتی کار داوطلبانه کنار معنویت قرار می‌گیرد متفاوت می‌شود.مطالب مرتبط با : برگزاری مرحله دوازدهم رزمایش کمک مومنانه در میاندورود با تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی
دیدگاه شما در مورد : برگزاری مرحله دوازدهم رزمایش کمک مومنانه در میاندورود با تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی

برگزاری مرحله دوازدهم رزمایش کمک مومنانه در میاندورود با تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ