• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31652 - تاریخ انتشار : سه شنبه 21 بهمن 1399 - ساعت: 20:18

چاپ
برگزاری رزمایش الی بیت المقدس با حضور 1000 بسیجی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

برگزاری رزمایش الی بیت المقدس با حضور 1000 بسیجی


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از برگزاری رزمایش الی بیت المقدس با حضور 1000 بسیجی در دهه فجر خبر داد.

به گزارش میانخبر، جعفر اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: دشمنان اسلام و انقلاب طرح ریزی‌های مختلفی برای ضربه زدن به اقتدار امنیتی کشور دارند لذا برای حفظ امنیت پایدار، ایجاد و انسجام لازم برای ارتقا وضعیت امنیتی شهرستان و مقابله با هرگونه تهدید امنیتی، سپاه در دهه فجر با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای ذی ربط و با حضور پرشور بسیجیان رزمایشی به نام الی بیت المقدس همزمان در سراسر کشور در دستور کار خود دارد.

وی بیان کرد: پیام مهم این رزمایش، بودن پای کار انقلاب و نظام و گرفتن فرصت از حریف برای جلوگیری از ترویج هرگونه اقدامی که باعث رنجش خاطر مردم شریف شود است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود، خاطرنشان کرد: این رزمایش از 12 بهمن آغاز و تا 22 بهمن ادامه دارد و در آن 254 تیم گشت در همه حوزه‌های سرزمینی شهرستان به صورت فعال حضور دارند.

اصغری با بیان اینکه سه گشت پشتیبان حوزه‌ایی و یک گشت خودرویی ناحیه‌ایی در هر شب داشتیم، تصریح کرد: حدود هزار نفر در این رزمایش به کارگیری شدند.

وی همچنین از برگزاری رزمایش خودحفاظتی از ادارات و دستگاه‌ها خبر داد و گفت: این رزمایش با همکاری شهرداری سورک، اداره گاز، شهردار و رئیس اداره گاز و همچنین مسئولان حراست این دستگاه‌ها و حضور بسیجیان برگزار شد.

اصغری امنیت را یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی بیان کرد و افزود: جمهوری اسلامی با تقدیم صدها هزار شهید توانسته امنیت پایدار را در دوره‌هایی که انواع فشارها، تحریم و تهدیدها برعلیه کشور و ملت وجود دارد برای مردم به ارمغان بیاورد.مطالب مرتبط با : برگزاری رزمایش الی بیت المقدس با حضور 1000 بسیجی
دیدگاه شما در مورد : برگزاری رزمایش الی بیت المقدس با حضور 1000 بسیجی

برگزاری رزمایش الی بیت المقدس با حضور 1000 بسیجی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ