• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31730 - تاریخ انتشار : دوشنبه 18 اسفند 1399 - ساعت: 14:16

چاپ
مرکز مثبت زندگی بخش گهرباران افتتاح شد

مرکز مثبت زندگی بخش گهرباران افتتاح شد


مرکز خدمات بهزیستی مثبت زندگی بخش گهرباران صبح امروز با حضور مسئولان و خیرین افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، مرکز خدمات بهزیستی تحت عنوان مثبت زندگی صبح امروز با حضور رئیس بهزیستی میاندورود، شهردار، بخشدار، رئیس شورای بخش، رئیس مرکز مثبت‌زندگی و خیرین در بخش گهرباران شهرستان میاندورود افتتاح شد.

ربابه انیشه رئیس بهزیستی میاندورود با بیان اینکه از بین 2 هزار و 400 مرکز مثبت‌زندگی در کشور تعداد 117 مرکز در مازندران است، افزود: 7 مرکز متعلق به میاندورود است که یک مرکز آن در طبقده مرکز بخش گهرباران راه‌اندازی شده است.

انیشه تصریح کرد: با راه اندازی این مراکز نیازها و انتظارات جامعه هدف بهتر رسیدگی خواهد شد و دسترسی گروه‌های هدف به خدمات سازمان تسهیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه این 7 مراکز در روستای دارابکلا، بادله، اسلام آباد، شهریارکنده، 2 مرکز در سورک و یک مرکز در طبقده شروع به کار کردند، خاطرنشان کرد: مجموعه‌ای از خدمات سازمان در یک محل، نزدیک به محل سکونت افراد است و ترددهای غیر ضروری به ادارات کل و شهرستان‌ها کاهش می‌یابد.

فاطمه لازری مسئول مرکز مثبت‌زندگی بخش گهرباران با بیان اینکه مراکز بر محور مددکاران اجتماعی و بر پایه آی تی و دولت الکترونیک شکل گرفته است، گفت: فعالیت‌ها و خدمات مراکز بهزیستی که به‌عنوان مثبت زندگی شکل گرفت در حیطه چهارچوب‌های فعالیت‌های سازمان بهزیستی قرار دارد.

لازری افزود: این مراکز برای گسترش فرهنگ مشارکت مردم در خدمت رسانی به جامعۀ هدف بهزیستی، ایفای نقش مراکز خدمات اجتماعی مثبت زندگی در جمع آوری مشارکت‌های مردمی به‌صورت منطقه‌ای و محله‌ای و کمک مردم به مددجویان محله خودشان راه اندازی شده است.

وی با تأکید بر اینکه این اقدام می‌تواند به ایجاد و گسترش شبکه مردمی مشارکت‌ها منجر شود، خاطرنشان کرد: نتیجۀ آن توسعۀ خدمت رسانی هر چه بیشتر به جامعۀ هدف سازمان است.

لازری بیان کرد: مراکز خدمات اجتماعی مثبت زندگی عنوان مراکز جدیدی است که سازمان بهزیستی جهت توسعۀ فعالیت‌های مددکاری و محله محور و دسترس پذیری سازمان برای مددجویان طراحی کرده است.

مسئول مرکز مثبت‌زندگی بخش گهرباران در پایان گفت: مددجویان می‌توانند خدمات اولیه تشکیل پرونده و همچنین درخواست‌های خود را از طریق این مراکز پیگیری کنند زیرا این مراکز در راستای خدمات ادارات بهزیستی شهرستان قرار دارند و به صورت الکترونیکی درخواست‌ها به ادارات بهزیستی شهرستان ارجاع و اقدامات لازم صورت می‌گیرد.مطالب مرتبط با : مرکز مثبت زندگی بخش گهرباران افتتاح شد
دیدگاه شما در مورد : مرکز مثبت زندگی بخش گهرباران افتتاح شد

مرکز مثبت زندگی بخش گهرباران افتتاح شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ