• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31821 - تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1400 - ساعت: 09:49

چاپ
خبرنگاران میاندورود امکانات ندارند/ هیچ صاحب اندیشه‌ایی نقش رسانه را تکذیب نکرد/ هر واقعیتی نباید گفته شود

در مراسم تجلیل از خبرنگاران میاندورود مطرح شد

خبرنگاران میاندورود امکانات ندارند/ هیچ صاحب اندیشه‌ایی نقش رسانه را تکذیب نکرد/ هر واقعیتی نباید گفته شود


امام جمعه میاندورود گفت: خبرنگاران میاندورود امکانات و حمایت ندارند و با بضاعت شهرستان درحال فعالیت هستند و باید حمایت بیشتری از آنها انجام شود.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در فرمانداری میاندورود برگزار شد، اظهار کرد: خبرنگار باید امین باشد یعنی خبرهایی که به مردم می‌رسد باید با آن احساس امنیت و آرامش کنند.

وی بیان کرد: دروغ گفتن حرام است و خبرنگار باید واقعیت را بیان کند اما همیشه لازم نیست همه واقعیت‌ها گفته شود و باید منافع ملی، امنیت و آرامش مردم هم در نظر گرفته شود.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه اگر خبرنگار مشکلی را مطرح می‌کند باید به گونه‌ ایی باشد که باعث حل آن شود، خاطرنشان کرد: خبرنگاری شغل مقدسی است و هر کسی می‌خواهد کار خبری کند باید جایگاه آن را درک کند.

محمدنسب تصریح کرد: خبرنگاران میاندورود امکانات و حمایت ندارند و با بضاعت شهرستان درحال فعالیت هستند و باید حمایت بیشتری از آنها انجام شود.

وی افزود: خبرنگاران در جهت دهی افکار عمومی نقش بسزایی دارند و گاها مشاهده می‌شود یک کار بسیار کوچک در کشورهای دیگر به گونه‌ایی جلوه می‌دهند انگار کار بزرگی انجام شده ولی در کشور ما کارهای بزرگی انجام می‌شود اما به موقع به گوش مردم و مسئولین نمی‌رسد.

حسین منفردی فرماندار میاندورود نیز با بیان اینکه هیچ صاحب اندیشه‌ایی نیست که نقش رسانه را تکذیب کند، افزود: در حال ورود به ماه محرم هستیم و در این ماه نقش رسانه‌ایی حضرت زینب(س) کاملا مشهود و مشخص است.

منفردی گفت: حضرت زینب(س) پیام عاشورا را در زمان خودش منتشر کرد و یکی از دلایلی که باعث ماندگاری عاشورا شد کار رسانه‌ایی و اطلاع رسانی آن حضرت بود.

وی تاکید کرد: نقش رسانه‌ها و خبرنگاران در شرایط کرونایی بسیار حائز اهمیت بود و هر جا که رسانه‌ها درست ورود پیدا کردند هزینه کمتر و تعداد مبتلایان هم کاهش پیدا کرد.

منفردی با بیان اینکه یکی از تخلفات در کشور قانون گریزی است، اظهار کرد: وقتی رسانه‌ها حضور دارند این کار کمتر شد و رسانه‌های مطالبه‌گر باشند.

وی افزود: هر جایی هر واقعی اتفاق افتاد رسانه نقش داشته است و هر کشوری که رسانه مستقل داشت تاریخ آن کمتر تحریف شده است.

در ادامه این مراسم خبرنگاران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان با اهدا لوح و هدایایی از خبرنگاران میاندورود تجلیل شد.مطالب مرتبط با : خبرنگاران میاندورود امکانات ندارند/ هیچ صاحب اندیشه‌ایی نقش رسانه را تکذیب نکرد/ هر واقعیتی نباید گفته شود
دیدگاه شما در مورد : خبرنگاران میاندورود امکانات ندارند/ هیچ صاحب اندیشه‌ایی نقش رسانه را تکذیب نکرد/ هر واقعیتی نباید گفته شود

خبرنگاران میاندورود امکانات ندارند/ هیچ صاحب اندیشه‌ایی نقش رسانه را تکذیب نکرد/ هر واقعیتی نباید گفته شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ