• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31831 - تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1400 - ساعت: 22:43

چاپ
عرض اندام اراذل و اوباش نداریم/ در تولید امنیت همه ادارات و مردم باید مشارکت داشته باشند

فرمانده انتظامی میاندورود:

عرض اندام اراذل و اوباش نداریم/ در تولید امنیت همه ادارات و مردم باید مشارکت داشته باشند


فرمانده انتظامی میاندورود گفت: عرض اندام اراذل و اوباش در میاندورود نداریم و در زمینه پیشگیری از جرائم محله محور بسیج به ما کمک می‌کند و سعی شده این جرائم کاهش پیدا کند.

به گزارش میانخبر، سرهنگ مجید باقری جامخانه در مراسمی که برای تجلیل از خبرنگاران در دفتر فرماندهی انتظامی میاندورود برگزار شد با تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران واقعیت جامعه را برای مردم به تصویر می‌کشند و ما مدیون فداکاری و شجاعت خبرنگاران هستیم.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی یک نیروی خدمت رسان است که چندین ماموریت دارد و از تولد تا مرگ فرد درگیر هستیم و در سخت‌‍ترین شرایط اجتماع و جامعه در وسط کار هستیم.

فرمانده انتظامی میاندورود، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی نمی‌گذارد دشمنان ذره‌ایی به این خاک نگاه چپ داشته باشند ما برای ارزش‌های خود خون دادیم و سعی می‌کنیم که در حفظ و حراست آن کوشا باشیم.

باقری تصریح کرد: در اطلاع رسانی عمومی افراد زیادی جان خود را فدا کردند و هر کسی کار خود را باید به نحو مطلوب انجام دهد و معاندین هم به دنبال فرصت هستند حتی با یک فیلم کوتاه مسئولان را زیر سوال ببرند یا اقدامات نظام را به گونه‌ایی دیگر جلوه دهند و باید شما به‌عنوان رسانه دقت داشته باشید.

وی با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز ما است و در این راه با برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه برخورد می‌کنیم، افزود: عرض اندام اراذل و اوباش در میاندورود نداریم و در زمینه پیشگیری از جرائم محله محور بسیج به ما کمک می‌کند و سعی شده این جرائم کاهش پیدا کند.

باقری با بیان اینکه در تولید امنیت و مشارکت در ایجاد امنیت همه ادارات و مردم باید مشارکت داشته باشند، گفت: نیروی انتظامی در هر شرایط و ماموریتی اگر خدا کمک نکند موفق نخواهیم شد.

در پایان با اهدا لوح و هدایایی از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ایی میاندورود تقدیر شد.مطالب مرتبط با : عرض اندام اراذل و اوباش نداریم/ در تولید امنیت همه ادارات و مردم باید مشارکت داشته باشند
دیدگاه شما در مورد : عرض اندام اراذل و اوباش نداریم/ در تولید امنیت همه ادارات و مردم باید مشارکت داشته باشند

عرض اندام اراذل و اوباش نداریم/ در تولید امنیت همه ادارات و مردم باید مشارکت داشته باشند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ