• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31833 - تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1400 - ساعت: 14:08

چاپ
تک روی آفتی برای شورا/ با تخریب کننده شورا در فضای مجازی برخورد می‌کنم/ نگاه شورا نگاه همدلی و نگاه به نخبگان شهری است

در مراسم تجلیل از شورای دوره پنجم سورک مطرح شد؛

تک روی آفتی برای شورا/ با تخریب کننده شورا در فضای مجازی برخورد می‌کنم/ نگاه شورا نگاه همدلی و نگاه به نخبگان شهری است


مراسم تجلیل از اعضای شورای دوره پنجم شهر سورک با حضور اعضای دوره پنجم و ششم و همچنین شهردار سورک برگزار شد.

به گزارش میانخبر، مراسم تجلیل از اعضای شورای دوره پنجم شهر سورک با حضور اعضای دوره پنجم و ششم و همچنین شهردار سورک برگزار شد.

شهربانو خداپناه رئیس شورای اسلامی شهر سورک در دوره ششم و همچنین عضو دروه پنجم شورا نیز با تشکر از سایر اعضای شورا دوره پنجم، اظهار کرد: اعضای شورای دوره پنجم تمام سعی خود را برای پیشرفت و آبادانی شهر انجام داد و اگر نواقصی بود به‌دلیل شرایط حاکم بر جامعه بود.

خداپناه بیان کرد: اقدامات خوبی به خصوص در زمینه منابع درآمد پایدار و افزایش درآمد شهرداری انجام شد که امروز کمک خوبی به شهرداری می‌شود و این دوره نیز سعی می‌کنیم به تعداد آنها افزوده شود.

وی با تشکر از اعتماد اعضای شورای دوره ششم برای انتخاب وی به‌عنوان رئیس شورای شهر، گفت: همه ما یک هدف داریم و آن ارائه خدمت مطلوب و صادقانه به شهر و شهروندان است و در این راستا نیاز به حمایت و پشتیبانی شورای ادوار گذشته که تجربه بالایی در این کار دارند خواهیم داشت.

تک روی آفتی برای شورا است

علی‌اکبر مظلومی‌نیا عضو دروه پنجم شورای شهر سورک با تبریک به اعضای دوره ششم، اظهار کرد: خلاق‌ترین افراد جوانان هستند و پویایی دارند و جوانانی که با شعار تغییر آمدند انشالله موفق باشند.

مظلومی بیان کرد: تک روی آفتی برای شورا است و سعی کنید با مشورت کارها را پیش ببرید.

وی افزود: اعتقاد من این بود که شهرداری را به یک فرد بومی بدهم و حتی ولیزاده و طبری با پیشنهاد بنده شهردار کردیم، شهرداران بومی شجاع بودند و اعتبارات خوبی جذب کردند و به حسن انتخاب شما هم احترام می‌گذارم.

با تخریب کننده شورا در فضای مجازی برخورد می‌کنم

مظلومی‌نیا تصریح کرد: اگر مخالف حضور فردی به‌عنوان شهردار باشم بعد از انتخاب شدن تا آخر از آن فرد حمایت می‌کنم و کسی نیستم که موضوعی را به شهردار تحمیل کنم.

وی با اشاره به فعالیت شهرداران گذشته، تاکید کرد: انصارالحسینی ضعیف‌ترین شهردار ادوار سورک بود و تنها روابط عمومی خوبی داشت.

این عضو شورای دوره پنجم، اظهار کرد: فضای مجازی به محلی برای عقده گشایی یک عده تبدیل شده است و اگر ببینم کسی به‌دنبال تخریب شورا است ورود و برخورد می‌کنم.

دخالتی در کار شورا نخواهم کرد

علیجان علیخانی عضو دوره پنجم شورا نیز با بیان اینکه در فضای انتخابات رقابت وجود نداشت و تخریب بود، گفت: هیچ دخالتی در کار شورا نخواهیم کرد و هر جا از ما خواسته شود در خدمت هستیم.

علیجانی درباره اقدامات انجام شده در شورای گذشته، بیان کرد: شهری که کمربندی نداشته باشد میدان نمی‌زنند برای همین قرار بود ورودی شهر مقابل سپاه دوربرگردان زده شود که با پیگیری‌های انجام شده قرار شد میدان ایجاد شود همچنین زمین مخابرات که به‌دنبال فروش آن بودند با پیگیری شورا جلوی آن گرفته شد.

نگاه شورا نگاه همدلی و نگاه به نخبگان شهری است

محمدرضا طیبی عضو دوره ششم شورای اسلامی شهر سورک نیز با بیان اینکه کار شورا مشورت گرفتن و شنیدن صحبت‌ها و گرفتن تصمیم نهایی است، گفت: نگاه دوستان نگاه همدلی و نگاه به نخبگان شهری است و مشارکت مردم در کمیسیون‌ها هم نشانگر این موضوع است و جلسه امروز نیز در راستای همین موضوع است.

طیبی با تاکید بر اینکه هر جایی مشکل داشتیم و نیاز به مشورت با شما باشد قطعا استفاده خواهیم کرد، افزود: با توجه به شعاری که سه عضو تازه وارد نسبت به تغییر دادیم تغییر این نیست که افراد تغییر کنند و افراد گذشته را کنار بزنیم بلکه تغییر در نگاه نسبت به شورا و مردم بوده است.

وی با اشاره به ابقای محمودی به‌عنوان شهردار، خاطرنشان کرد: خیلی‌ها منتظر بودند که فضای متشنجی به‌وجود بیاید اما با همدلی اعضای شورا خوشبختانه این فضا به‌وجود نیامد و مخالفت خانم خداپناه سازنده است و مخالفت با فرد نیست و ما همچنان پشتیبان شهردار هستیم.

انتخاب یک خانم به‌عنوان ریاست شورا را به فال نیک می‌گیریم

مهدی ترابی عضو دیگر شورای دوره ششم نیز با اشاره به انتخاب خانم خداپناه به‌عنوان ریاست شورا، اظهار کرد: شاید برای اولین بار در استان باشد که یک خانم رئیس شورای شهر می‌شود و این انتخاب را به فال نیک می‌گیریم.

ترابی بیان کرد: نقش و ارزش شما بیشتر از آن است که بخواهیم جشن یا مراسمی بگیریم و اگر همه گیری ویروس کرونا نبود قطعا مراسم ویژه و بهتری برای شما می‌گرفتیم و دوست داریم به ما در پیشبرد کارها کمک کنید.

سید حسین محمودی شهردار سورک نیز با تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای دوره ششم، گفت: برای اصلاح کندرو شورای دوره قبل پیگیری‌هایی کردند اما ایراداتی هم دارد که باید اصلاحات انجام شود چون مسافرانی که از شهر عبور می‌کنند مردم شهر از آن منفعتی نمی‌برند.

محمودی افزود: میدان ابتدای شهر به طول 74 متر و عرض 12 متر به شکل منقاری و دو دوربرگردان دارد و در ید راهداری است و قرارداد آن بسته شده و بخشی از جداول آورده شد و پیگیری احداث هرچه سریعتر آن هستیم.

بازدهی بهتر بتن آماده نسبت به کارخانه آسفالت برای سورک

وی خاطرنشان کرد: طرح جامع شهری در شورای برنامه ریزی استان مصوب شد و در کمیته فنی شهرسازی استان مطرح و به کمیته شهرسازی استان رفت و اشکالاتی به طرح گرفتند و لازم است که از نمایندگان کمک بگیریم و بتوانیم آن را مصوب کنیم.

محمودی درباره ایجاد درآمد پایدار گفت: اگر قرار است سرمایه گذاری کنیم کارخانه آسفالت آیتم‌های خاصی دارد و همچنین زمین خریداری شده مناسب برای این کار نیست و بتن آماده امروز بهتر از کارخانه آسفالت بازدهی دارد.

وی تاکید کرد: پل دارابکلارود در حال انجام است و عرشه آن گذاشته شد و در کنار راهداری و پیمانکار هستیم تا هر چه زودتر به بهره برداری برسد همچنین احداث زیرگذر هم مشخص شد و طبق زمانبندی در آینده بسیار نزدیک ایجاد می‌شود.

محمودی از جذب 15 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت خیابان‌های سطح شهر به خصوص خیابان خواجه نصیر خبر داد و گفت: بازارچه سنتی که کلنگ آن زده شده است باید به‌دنبال جذب اعتبار برای ساخت آن باشیم.

در پایان این مراسم با اهدا لوح و هدایایی از زحمات اعضای دوره پنجم شورا تقدیر شد.مطالب مرتبط با : تک روی آفتی برای شورا/ با تخریب کننده شورا در فضای مجازی برخورد می‌کنم/ نگاه شورا نگاه همدلی و نگاه به نخبگان شهری است
دیدگاه شما در مورد : تک روی آفتی برای شورا/ با تخریب کننده شورا در فضای مجازی برخورد می‌کنم/ نگاه شورا نگاه همدلی و نگاه به نخبگان شهری است

تک روی آفتی برای شورا/ با تخریب کننده شورا در فضای مجازی برخورد می‌کنم/ نگاه شورا نگاه همدلی و نگاه به نخبگان شهری است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ