• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3185 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 مرداد 1393 - ساعت: 16:34

چاپ
هیچ کشوری در سیاست خارجی ما ذی نفع نیست

خیریان پور در جلسه شورای اداری میاندورود گفت:

هیچ کشوری در سیاست خارجی ما ذی نفع نیست


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران با اشاره به پیشرفتهای صورت گرفته بعد از انقلاب، گفت: ایران مستقلانه اهدافش را دنبال می کند و هیچ کشوری در سیاست خارجی ما ذی نفع نیست.

به گزارش میانخبر ، حسن خیریان پور در جلسه شورای اداری میاندورود از همه رزمندگان و ایثارگریهایی که در طول 8 سال دفاع مقدس برای حفظ تمامیت عرضی و اعتلای نظام اسلامی اتفاق افتاد تشکر کرد و یاد و خاطره همه شهدای دولت و در راس آن رجایی و باهنر را گرامی داشت.

وی هفته دولت را هفته بیان عملکرد دولت و دستاوردهایی آن دانست و گفت: علی رقم فشارهای بین المللی ، توطئه ها و مشکلاتی که سر راه ایران قرار دادند امروز دولت ما قدرتمندانه و به نمایندگی از مردم و با هدایت رهبری در این اقیانوس متلاطم و ناموزون، قدرتمندانه اهدافش را دنبال می کند.

خیریان پور با بیان اینکه ایران اسلامی با تکیه زدن بر انرژی سیاسی جهانی خود یعنی اسلام گرایی باعث ایجاد اعتماد بنفس بین مسلمانان جهان شده است، گفت: ایران اسلامی بر دو پایه مشروعیت و مقبولیت الهی استوار است.

وی با اشاره به پیشرفتهای صورت گرفته بعد از انقلاب، گفت: ایران مستقلانه اهدافش را دنبال می کند و هیچ کشوری در سیاست خارجی ما ذی نفع نیست.

وی به کاستی های موجود و توقع مردم در این زمینه ها اشاره کرد و گفت: نیازهای جامعه متعدد است و با این حال دولت در همه عرصه ها خدمات موثر و ماندگاری را انجام داده است.

خیریان پور خاطر نشان کرد: مسئولین از مردم و برای مردم هستند و اگر غیر از این تفکری داشته باشیم قطعا به بیراهه رفتیم.

وی فلسفه وجودی همه کارکنان دولت را برای خدمت به مردم ادانست و اضافه کرد: نگاه ما به مردم باید نگاه خدمتگذارانه باشد و با مراجعین خودمان نگاه محبت آمیز و خدمت داشته باشیم نه نگاه تسلط .

خیریان پور افزود: برای انجام مطلوب وظیفه مان باید اشرافیت و تسلط بر کار داشته باشیم و خودمان را مسلح به دانش کاری کنیم و جغرافیا و محدوده کارمان را بشناسیم و همچنین قوانین و مقررات و نیازهای مردم را در حوزه کاری خود به خوبی بشناسیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یکی از نیازهای اصلی در انجام کار را برنامه ریزی، اجرا، نظارت و کنترل دانست و اظهار داشت: این سه مکمل هم هستند و نباید دچار روزمرگی شویم.

وی تصریح کرد: نماینده دولت در شهرستان دو وظیفه اصلی دارد اولا حفظ سیاست های عمومی دولت که باید سیاست های کلی نظام را بشناسد و شهرستان را به سمت آن سوق دهد و دوما نظارت عالیه در امور شهرستان داشته باشد.

خیریان پور در پایان خاطر نشان کرد: این سیاست ها با تشکیل کمیته ها، بازدیدها و گزارشاتی که به فرماندار می رسد حاصل خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : هیچ کشوری در سیاست خارجی ما ذی نفع نیست

هیچ کشوری در سیاست خارجی ما ذی نفع نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ