• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3186 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 مرداد 1393 - ساعت: 16:46

چاپ
راهیابی 4 نفر از دانش آموزان تحت حمایت به مسابقات کشوری

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد:

راهیابی 4 نفر از دانش آموزان تحت حمایت به مسابقات کشوری


ابراهیمی از راهیابی 4 نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد به مسابقات کشوری جشنواره قرآن خبر داد.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان میاندورود در گفتگو با ما با اعلام این خبر گفت: در مرحله ی استانی جشنواره قرآن که در شهرستان بابلسر و فریدونکنار برگزار شد تعداد 4 نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میاندورود به مسابقات کشوری راه یافتند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات که با حضور تعداد 148 نفر شرکت کننده در روز دوشنبه 93.5.27 برگزار شد، 8 نفر از دانش آموزان میاندورود شرکت داشتند.

ابراهیمی با اعلام اینکه در حال حاضر تعداد 240 نفر از فرزندان خانواده های تحت حمایت در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل می باشند، افزود: در زمینه های آموزشی، فرهنگی، دینی، اعتقادی، کلاسهای تقویتی، سرویس ایاب و ذهاب و ... تا بحال برای این عزیزان اقدامات خوبی انجام گرفته است.

ابراهیمی با اشاره به لزوم دقت و توجه بیشتر مسئولین ذیربط به امور فرهنگی خانواده ها در شرایط کنونی که یکی از دغدغه های اصلی رهبر معظم انقلاب نیز همین موضوع می باشد، تلاش جهت آشنایی خانواده ها و فرزندان با کلام حق و آیات الهی را از وظایف اصلی فعالان حوزه فرهنگی در کمیته امداد دانست.مطالب مرتبط با : راهیابی 4 نفر از دانش آموزان تحت حمایت به مسابقات کشوری
دیدگاه شما در مورد : راهیابی 4 نفر از دانش آموزان تحت حمایت به مسابقات کشوری

راهیابی 4 نفر از دانش آموزان تحت حمایت به مسابقات کشوری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ