• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 31889 - تاریخ انتشار : شنبه 06 شهریور 1400 - ساعت: 09:18

چاپ
سؤالی که رحمانی‌ فضلی بی‌ پاسخ گذاشت و رفت!

سؤالی که رحمانی‌ فضلی بی‌ پاسخ گذاشت و رفت!


توانمندسازی بانوان و استفاده از این قشر توانا، متعهد و دلسوز در مسئولیت های ارشد مدیریتی از جمله رویکردهای اصلی مدیریتی در وزارت کشور بوده است به طوری که در هشت سال گذشته و برای اولین بار در وزارت کشور ۱۵ معاون استاندار کشور از میان بانوان فرهیخته و فعال انتخاب شدند.

به گزارش میانخبر، عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور دولت آقای روحانی اخیراً در یک وداع‌نامه از مردم ایران خداحافظی کرد و رفت.

او در بخشی از این وداع‌نامه نوشته است: چراغ راهنمای وزارت کشور نیز در هشت سال اخیر؛ توجه مسئولانه به دغدغه مندی ها، نیازها و خواسته های عموم مردم ایران و تامین امنیت داخلی در کنار تسهیل‌گری در حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور بوده است. وزارت کشور در این عرصه با باور به این گفتمان که امنیت در جمهوری اسلامی ایران، مردم پایه است؛ حفظ و برقرای نظم و انسجام داخلی را به عنوان مهمترین رسالت قانونی خود دنبال کرده است.

به گزارش جماران، رحمانی‌فضلی همچنین می‌گوید: توانمندسازی بانوان و استفاده از این قشر توانا، متعهد و دلسوز در مسئولیت های ارشد مدیریتی از جمله رویکردهای اصلی مدیریتی در وزارت کشور بوده است به طوری که در هشت سال گذشته و برای اولین بار در وزارت کشور ۱۵ معاون استاندار کشور از میان بانوان فرهیخته و فعال انتخاب شدند. همراستا با این اقدام ۳ فرماندار زن در تهران، خوزستان و سیستان و بلوچستان بر صندلی فرمانداری تکیه زدند و در بخشداری ها، وزارت کشور با انتخاب ۵۲ بخشدار زن، کارنامه ای درخشان در استفاده از ظرفیت مدیریتی بانوان ارائه کرد.

او در پایان نیز نوشته است: اینجانب در پایان این دوره از خدمتگزاری به مردم نجیب و آگاه و صبور میهن اسلامی، با تقدیر از الطاف الهی و عنایت ائمه اطهار و حضرت بقیه ا... الاعظم از همه همکاران دلسوزم در صف و ستاد وزارت کشور صمیمانه تشکر می کنم و از هم میهنان عزیزم طلب مغفرت و حلالیت دارم و امیدوارم تلاش های مخلصانه، مرضی درگاه احدیت و مورد محبت و اقبال هموطنان عزیزمان باشد.

*حلالیت‌طلبیدن، اشک‌های لحظه وداع، غم فراق و تمام اینها اگرچه انگیزاننده احساسات و رقیق‌کننده قلوب هستند اما رافع حق‌الناس و سؤالات عقلانی هم نیستند!

خوب بود آقای رحمانی‌فضلی در این وداع‌نامه به جای آنهمه طول و تفصیل بیان به ۲ سؤال که بارها از ایشان پرسیده شده بود پاسخ می‌دادند و اقلا در این دم آخری بدون پاسخگویی مجلس را ترک نمی‌کردند...

اول اینکه چرا "ستاد تبلیغات اقتصادی" در ذیل مدیریت ایشان با اینکه صدها جلسه برگزار کرد اما هرگز تبلیغات اقتصادی نکرد و مثبتات اقتصادی کشور را در مقابل هجوم سیاه‌نمایی دشمنان نگفت!

و دوم اینکه وزارت کشور در دوران ایشان چه نقشی در اطلاع‌رسانی گرانی قیمت بنزین در جریان آبان ۹۸ داشت که آنرا انجام نداد!؟

پر واضح است که پاسخگویی نسبت به این ۲ سؤال مهم در دنیا، از پاسخگویی به آنها در آخرت و عقبی بسی ساده‌تر بود.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : سؤالی که رحمانی‌ فضلی بی‌ پاسخ گذاشت و رفت!
دیدگاه شما در مورد : سؤالی که رحمانی‌ فضلی بی‌ پاسخ گذاشت و رفت!

سؤالی که رحمانی‌ فضلی بی‌ پاسخ گذاشت و رفت! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ