• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31893 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 شهریور 1400 - ساعت: 12:48

چاپ
افتتاح مرکز مانیتورینگ شهری و پایش تصویری در سورک

افتتاح مرکز مانیتورینگ شهری و پایش تصویری در سورک


ظهر امروز با حضور فرماندار میاندورود، فرمانده‌هان انتظامی و سپاه ناحیه میاندورود، بخشدار مرکزی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سورک مرکز مانیتورینگ شهری و پایش تصویری افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز با حضور فرماندار میاندورود، فرمانده‌هان انتظامی و سپاه ناحیه میاندورود، بخشدار مرکزی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سورک مرکز مانیتورینگ شهری و پایش تصویری افتتاح شد.

حسین منفردی فرماندار میاندورود در این مراسم ضمن تشکر از تلاش شورای تامین و همچنین همکاری و پیگیری شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر سورک، گفت: محور ترانزیتی و بین المللی میاندورود پس از سال‌ها به پایش تصویری مجهز شده است و داده‌های این مرکز به دستگاهای امنیتی و انتظامی متصل می‌باشد که هر ترددی را در این محور رصد خواهد کرد.

منفردی افزود: دوربین‌های پایش تصویری در نقاط حساس و استراتژیک شهرستان نصب شده است که محورهای ورودی و خروجی و حتی محورهای فرعی را کنترل می‌کند.

وی اظهار امیدواری کرد با استقرار پایش تصویری در شهرستان میاندورود، ضریب امنیتی شهرستان و کشورمان افزایش پیدا کند.

سیدحسین محمودی شهردار سورک در حاشیه این مراسم، اظهار کرد: اجرای پروژه پایش تصویری به‌منظور کنترل ترافیک و افزایش ضریب امنیت شهروندان در چهارراه آزادگان از سوی شهرداری سورک انجام گرفت.

محمودی بیان کرد: در طی سالیان گذشته همه مسئولان شهرستان به خصوص شورای تامین به دنبال ایجاد آن بودند و امروز بعد از سال‌ها پیگیری اعضای شورای تامین، توسط شورا و شهرداری سورک انجام شد.

وی افزود: با توجه به اینکه سورک در کریدور اصلی جاده مازندران به گلستان قرار دارد و با توجه به استقرار فرودگاه بین المللی و اهمیتی که این موضوع داشت تلاش بر این شد که این اتفاق بیفتد و امروز موفق شدیم با کمک شورای تامین این کار انجام شود.

محمودی خاطرنشان کرد: اهمیت وجود پایش تصویری در این شهرستان وجود دارد و تلاش خواهیم کرد که در نقاط دیگر شهر که فونداسیون ایجاد شده برای افزایش ضریب امنیت مردم شهر این کار را انجام دهیم.مطالب مرتبط با : افتتاح مرکز مانیتورینگ شهری و پایش تصویری در سورک
دیدگاه شما در مورد : افتتاح مرکز مانیتورینگ شهری و پایش تصویری در سورک

افتتاح مرکز مانیتورینگ شهری و پایش تصویری در سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ