• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 31924 - تاریخ انتشار : یکشنبه 14 شهریور 1400 - ساعت: 21:40

چاپ

آغاز رزمایش شمیم حسینی و طرح مهر تحصیلی در مازندران


همزمان با سراسر کشور و به‌صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، عصر امروز رزمایش شمیم حسینی و طرح مهر تحصیلی با هدف اجرای امینانه نیت واقفان خیراندیش همراه با توزیع بسته‌های معیشتی و بسته‌های تحصیلی در مازندران آغاز شد.

به گزارش ميانخبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، همزمان با سراسر کشور و به‌صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، عصر امروز رزمایش شمیم حسینی و طرح مهر تحصیلی با هدف اجرای امینانه نیت واقفان خیراندیش همراه با توزیع بسته‌های معیشتی و بسته‌های تحصیلی در سالن شهید نوریان آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری برگزار شد.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در این مراسم اظهار کرد: اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش وظیفه شرعی و قانونی اوقاف است که در ماه‌های محرم و صفر این مسئله از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود.

وی تصریح کرد: حدود ۷۰ درصد نیات موقوفات مازندران برای عزاداری حضرت سید‌الهشدا(ع) است که در ماه‌های محرم و صفر باید در شهرهای استان هزینه شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: اکثر موقوفات مازندران دارای قید مکان و زمان هستند، یعنی باید در زمان و مکانی که واقف خیراندیش در وقف‌نامه ذکر کرده هزینه شود و از نظر شرعی اوقاف این اجازه را ندارد عوائد موقوفات را در مکان و یا زمانی دیگری هزینه کند.

حیدری خاطرنشان کرد: در راستای رزمایش شمیم حسینی ۱۴ هزار بسته معیشتی که از محل موقوفات استان تهیه شده بین خانواده‌های کم‌برخوردار و آسیب دیده از کرونا توزیع خواهد شد.مطالب مرتبط با : آغاز رزمایش شمیم حسینی و طرح مهر تحصیلی در مازندران
دیدگاه شما در مورد : آغاز رزمایش شمیم حسینی و طرح مهر تحصیلی در مازندران

آغاز رزمایش شمیم حسینی و طرح مهر تحصیلی در مازندران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ