• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 31925 - تاریخ انتشار : یکشنبه 14 شهریور 1400 - ساعت: 21:45

چاپ
سردرگمی و بلاتکلیفی ناشی از یک حکم قضایی/ سنگربان پیشین پرسپولیس باز هم برای سرخ‌ها دردسر آفرید

بدهی دلاری گردنِ کیست؟!

سردرگمی و بلاتکلیفی ناشی از یک حکم قضایی/ سنگربان پیشین پرسپولیس باز هم برای سرخ‌ها دردسر آفرید


ماجرای یک شکایت از سنگربان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس آن‌قدر گره خورده که کار را به توقیف اموال باشگاه بکشاند.

به گزارش ميانخبر؛ عصر امروز بود که تصویر حکم توقیف اموال باشگاه پرسپولیس در صفحات اجتماعی منتشر شد.

 با شکایت سوشا مکانی، دروازه‌بان پیشین پرسپولیس، حکم توقیف اموال باشگاه پرسپولیس صادر شد. با اعلام آرش شکرریز، نماینده سوشا مکانی در این پرونده، باشگاه پرسپولیس باید از بدهی‌های خود به سوشا مکانی، بدهی مکانی به محمد علیپور، مشاور وزیر نفت را پرداخت می‌کرد.
شکرریز  در این باره اظهار داشت: رسپولیس اعلام کرد نباید این پول را به کمیته وضعیت پرداخت کنیم بلکه باید به حساب دادگاه بریزیم.  قاضی دادگاه با اطلاع از آن که باشگاه پرسپولیس اظهارات خلاف واقع مطرح کرده و رای کمیته استیناف مبنی بر محکومیت پرسپولیس قطعی است، حکم توقیف اموال این باشگاه را صادر کرد.
ایمان حسین‌پور شرف‌شاد، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس نیز در ارتباط با انتشار مکاتبات قضایی و تفسیر نادرست از آن در رسانه ها اظهار داشت: با توجه به رویه حقوقی و قضایی که وجود دارد، ما نمی‌خواستیم و نمی‌خواهیم مکاتبات قضایی علیه افراد در رسانه‌ها منتشر شود ولی با توجه به این که شاهد این رویداد و تفسیر غلط از نشر نامه‌ای به زیان باشگاه بودیم، ناچار به پاسخ‌گویی هستیم. البته دفاع از حقوق باشگاه و تنویر افکار عمومی، وظیفه ماست. بر این اساس به استناد نامه‌ای که انتشار یافت، موضوع به شرح زیر خواهد بود که در متن نامه نیز با خوانش حقوقی درست، مشخص است.
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس عنوان داشت: آن چه در فضای مجازی و بخشی از فضای رسانه‌ای درباره مناسبات قضایی بین باشگاه و دروازه‌بان اسبق پرسپولیس، منتشر شد، بر خلاف واقعیت ماجرا است. مطابق متن نامه انتشار یافته، تاکید می‌شود که دروازه‌بان پیشین پرسپولیس، حکم توقیف اموال باشگاه را اخذ نکرده است، بلکه شخص ثالثی از مرجع قضایی، حکم قطعی علیه این دروازه‌بان دریافت کرد.
حسین‌پور شرف‌شاد درنهایت گفت: در این راستا، به باشگاه پرسپولیس اعلام شده است که هیچ پولی را به دروازه‌بان اسبق خود پرداخت نکند؛ بلکه در صورت وجود طلبی از باشگاه برای نامبرده، مبلغ مذکور به شخص ثالثی که علیه این دروازه‌بان حکم قطعی گرفته است، واریز شود. در واقع، طبق حکم مرجع قضایی، اعلام شده که اگر این دروازه‌بان اموال منقولی نزد باشگاه دارد، به نفع طلبکار ایشان، توقیف است و نباید تحویل دروازه‌بان پیشین پرسپولیس شود. این اموال باید به حساب شخص ثالث که علیه وی حکم گرفته است، توقیف گردد که این موضوع کاملا بر خلاف خبری است که امروز منتشر شد.
 
 


مطالب مرتبط با : سردرگمی و بلاتکلیفی ناشی از یک حکم قضایی/ سنگربان پیشین پرسپولیس باز هم برای سرخ‌ها دردسر آفرید
دیدگاه شما در مورد : سردرگمی و بلاتکلیفی ناشی از یک حکم قضایی/ سنگربان پیشین پرسپولیس باز هم برای سرخ‌ها دردسر آفرید

سردرگمی و بلاتکلیفی ناشی از یک حکم قضایی/ سنگربان پیشین پرسپولیس باز هم برای سرخ‌ها دردسر آفرید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ