• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 31963 - تاریخ انتشار : یکشنبه 21 شهریور 1400 - ساعت: 18:10

چاپ
پیروزی آسان ایران در گام نخست/ دیداری تدارکاتی در تورنمنتی رسمی

پیروزی آسان ایران در گام نخست/ دیداری تدارکاتی در تورنمنتی رسمی


تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا توانست حریف خود را شکست دهد.

به گزارش میانخبر، مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از امروز (یکشنبه) به میزبانی شهر چیبا در کشور ژاپن آغاز شد.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در این مرحله از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح به وقت تهران در سالن فوناباشی آرنا به مصاف هنگ‌کنگ رفت.

ملی‌پوشان والیبال ایران در این مسابقه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۹ هنگ‌کنگ را شکست دادند تا به نخستین برد خود در این رقابت‌ها دست یابند.

تیم ملی والیبال ایران فردا (دوشنبه) در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا به مصاف تایلند می‌رود که این دیدار از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح به وقت تهران آغاز می‌شود.

تیم‌های والیبال پاکستان و تایلند دیگر تیم‌های همگروه ایران (گروه B) نیز همزمان با مسابقه ایران و هنگ‌کنگ به مصاف یکدیگر رفتند.

در دیگر دیدارهای روز نخست مرحله مقدماتی تیم‌های بحرین، چین‌تایپه، کره جنوبی و چین به ترتیب موفق به شکست ۳ بر صفر هند، قزاقستان، عربستان و کویت شدند.

مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا که از امروز (یکشنبه) با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه مقدماتی آغاز شده است، روز یکشنبه ۲۸ شهریورماه به پایان می‌رسد.مطالب مرتبط با : پیروزی آسان ایران در گام نخست/ دیداری تدارکاتی در تورنمنتی رسمی
دیدگاه شما در مورد : پیروزی آسان ایران در گام نخست/ دیداری تدارکاتی در تورنمنتی رسمی

پیروزی آسان ایران در گام نخست/ دیداری تدارکاتی در تورنمنتی رسمی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ