• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 32039 - تاریخ انتشار : جمعه 02 مهر 1400 - ساعت: 14:47

چاپ
فرهنگ ایثار و شهادت سد محکم مقابل توطئه‌های دشمنان/ دولت از جوانان در بدنه خود استفاده کند

امام جمعه میاندورود:

فرهنگ ایثار و شهادت سد محکم مقابل توطئه‌های دشمنان/ دولت از جوانان در بدنه خود استفاده کند


امام جمعه میاندورود گفت: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه وجود دارد دشمن جرات حمله ندارد به همین دلیل به‌دنبال کم‌رنگ کردن آن هستند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های نماز جمعه میاندورود با تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: امام (ره) فرمودند که ما در جنگ فهمیدیم که باید روی پای خود بایستیم.

وی بیان کرد: اگر رزمندگان ما مثل کوه مقابل متجاوزان نمی‌ایستادند همان بلایی سر ما می‌آمد که سر مردم سوریه، عراق و افغانستان آمد به همین دلیل باید دفاع مقدس برای مردم تبیین شود.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه وجود دارد دشمن جرات حمله ندارد به همین دلیل به‌دنبال کم‌رنگ کردن آن هستند.

محمدنسب تصریح کرد: توجه به کسانی که در دفاع مقدس ما حضور داشتند مثل جانبازان که سند افتخار دفاع مقدس هستند وعزت، شرف، آزادی و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و ما به آنها نیاز داریم باعث تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی با اشاره به پنجم مهر روز میراث فرهنگی و روز جهانی جهانگردی، گفت: ما باید زمینه حضور گردشگران را در کشور فراهم کنیم چون آثار طبیعی و تاریخی زیادی داریم که می‌تواند منبع درآمد خوبی ایجاد کند.

خطیب جمعه میاندورود با بیان اینکه هشتم مهر ماه روز جهانی دریانوردی است، افزود: امروز ایران اسلامی کشوری قدرتمند است و برای حفظ امنیت، در خلیج فارس، دریای عمان و پهنه‌های آبی دنیا حضور داریم و این نتیجه اعتماد به جوانان است.

محمدنسب با اشاره به شعار دولت سیزدهم درباره جوانگرایی، تاکید کرد: دولت در بدنه خود از جوانان استفاده کند همانطور که رئیس دولت خود در دفاع مقدس به‌عنوان یک جوان حضور داشت امروز در جنگ اقتصادی هم می‌توانیم با جوانان به موفقیت برسیم و گام دوم انقلاب را محقق کنیم.مطالب مرتبط با : فرهنگ ایثار و شهادت سد محکم مقابل توطئه‌های دشمنان/ دولت از جوانان در بدنه خود استفاده کند
دیدگاه شما در مورد : فرهنگ ایثار و شهادت سد محکم مقابل توطئه‌های دشمنان/ دولت از جوانان در بدنه خود استفاده کند

فرهنگ ایثار و شهادت سد محکم مقابل توطئه‌های دشمنان/ دولت از جوانان در بدنه خود استفاده کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ