• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3215 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 مرداد 1393 - ساعت: 17:51

چاپ
آمادگی کامل مردم روستای ورکلاء برای برگزاری مراسم یادواره شهدا

مسئول برگزاری پانزدهمین یادواره شهدای میاندورود گفت:

آمادگی کامل مردم روستای ورکلاء برای برگزاری مراسم یادواره شهدا


طالبی گفت: شورا، دهیاری و مردم روستای ورکلا با آمادگی کامل تمام تلاش خود را در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم انجام خواهد داد.

به گزارش میانخبر ، علی طالبی در جلسه ستاد برگزاری پانزدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود که در روستای ورکلاء برگزار شد با اشاره به فرصت یک ماهه تا زمان برگزاری یادواره، خاطر نشان کرد: 35 روز تا برگزاری یادواره باقی مانده است و برنامه ریزی ها برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه از 18 فروردین اولین جلسه ستاد را تشکیل دادیم، افزود: تا به امروز 8 جلسه اصلی را برای برگزار این مراسم انجام دادیم.

طالبی تعداد کمیته های تشکیل شده برای یاواره شهدا را 8 کمیته عنوان کرد و گفت: در این بین دو کمیته فرهنگی و مالی و پشتیبانی بدلیل حساسیت این دو کمیته بیشتر از کمیته های دیگر فعال بودند.

وی اظهار داشت: تا به امروز 4 جلسه کمیته پشتیبانی و مالی و 3 جلسه کمیته فرهنگی برگزار شده است.

مسئول برگزاری پانزدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود گفت: برای تامین هزینه های یادواره ی شهدا مکاتباتی با دستگاههای اجرایی ، شرکتها، نهادها و بنگاهای اقتصادی سطح شهرستان انجام گرفته است.

وی هدف از تشکیل این جلسه را بازدید از دو محل پیشنهادی برای برگزاری یادواره و انتخاب یکی از این دو مکان جهت آماده سازی و برگزاری یادواره شهدا دانست.

طالبی در پایان خاطر نشان کرد: شورا، دهیاری،بسیجیان، پایگاه مقاومت و اهالی روستای ورکلا با آمادگی کامل تمام تلاش خود را در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم انجام خواهد داد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • شنبه 01 شهریور 1393 - 10:11 ناشناس

    درودبرمردان بي ادعا!!!

    پاسخ به نظر
    + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : آمادگی کامل مردم روستای ورکلاء برای برگزاری مراسم یادواره شهدا

آمادگی کامل مردم روستای ورکلاء برای برگزاری مراسم یادواره شهدا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ