• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32153 - تاریخ انتشار : یکشنبه 02 آبان 1400 - ساعت: 19:33

چاپ
کشتی پهلوانی قهرمانی کشور| صادق‌زاده برای هفتمین مرتبه پهلوان ایران شد/ دور افتخار جابر در حضور در رئیسی

با حضور رییس جمهوری؛

کشتی پهلوانی قهرمانی کشور| صادق‌زاده برای هفتمین مرتبه پهلوان ایران شد/ دور افتخار جابر در حضور در رئیسی


جابر صادق‎‌زاده در فینال به اضافه 100 کیلوگرم کشتی پهلوانی و در حضور آیت الله سیدابراهیم رییسی رییس جمهوری ایران با پیروزی مقابل امیر محمدی پهلوان سال ۱۴۰۰ ایران شد.

به گزارش میانخبر؛ رقابت‌های کشتی پهلوانی بزرگسالان قهرمانی کشور از روز گذشته (شنبه) در سالن ورزشی ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد و امروز (یکشنبه) با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

فینال وزن‌های ۷۰ و به اضافه 100 کیلوگرم با حضور آیت الله سیدابراهیم رییسی رییس جمهوری ایران و سیدحمید سجادی وزیر ورزش برگزار شد.

در فینال وزن به اضافه 100 کیلوگرم جابر صادق‌زاده به مصاف امیر محمدی نایب قهرمان سه دوره مسابقات پهلوانی کشور رفت که صادق‌زاده در همان سه دقیقه نخست با اجرای عقربک پشت حریفش را خاک کرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

بعد از این مبارزه امیر محمدی چوخه کار بجنوردی که سابقه حضور در پیکارهای جهانی کشتی را نیز دارد، صادق‌زاده را برروی شانه‌های خود گذاشت و دور افتخار زد. این هفتمین قهرمانی صادق زاده در رقابتهای کشتی پهلوانی قهرمانی کشور بود. صادق‌زاده پیش از این نیز ۶ مرتبه پهلوان ایران شده بود.

امید خدمتی نیز در فینال وزن منهای ۷۰ کیلوگرم موفق به شکست ابراهیم ولیان از خراسان جنوبی شد.

این رقابت‌ها با عنوان بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت کننده از مدعیان کسب عنوان برتری و قهرمانی از ۳۱ استان کشور و ۳۳ تیم از کردستان، خوزستان، اردبیل، یزد، کرمان، خراسان رضوی، کهگیلویه وبویراحمد، مرکزی، قم، ایلام، فارس، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، مازندران، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، سمنان، تهران، توابع تهران، قزوین، اصفهان، خراسان شمالی، بوشهر، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، هرمزگان، لرستان، گیلان، البرز، منطقه آزاد قشم، همدان، زنجان و گلستان آغاز شد.مطالب مرتبط با : کشتی پهلوانی قهرمانی کشور| صادق‌زاده برای هفتمین مرتبه پهلوان ایران شد/ دور افتخار جابر در حضور در رئیسی
دیدگاه شما در مورد : کشتی پهلوانی قهرمانی کشور| صادق‌زاده برای هفتمین مرتبه پهلوان ایران شد/ دور افتخار جابر در حضور در رئیسی

کشتی پهلوانی قهرمانی کشور| صادق‌زاده برای هفتمین مرتبه پهلوان ایران شد/ دور افتخار جابر در حضور در رئیسی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ