• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32164 - تاریخ انتشار : شنبه 08 آبان 1400 - ساعت: 16:30

چاپ
مسئولان در مدیریت کلان جامعه به نیروی جوان اعتماد کنند/ جوانان؛ نیرویی مؤثر بر توسعه یافتگی هر کشور

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد:

مسئولان در مدیریت کلان جامعه به نیروی جوان اعتماد کنند/ جوانان؛ نیرویی مؤثر بر توسعه یافتگی هر کشور


محمد شاه کرمی گفت: باید استعدادهای جوانان شناسایی شده و به آنها اعتماد کرده و مسئولیت های کلان کشور را به دست آنها بسپاریم و میدان را برای عرصه عملی شان فراهم کنیم.

به گزارش میانخبر؛ محمد شاه کرمی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: یکی از کلید واژه‌های مقام معظم رهبری جهاد تبیین بوده و بیانگر این است که در گام دوم انقلاب باید اهتمام بیشتری در تبیین معارف و گفتمان انقلاب اسلامی داشته باشیم.

وی ادامه داد: حرکت، تلاش و هدف اصلی دشمن در فضای عمومی و مجازی جوانانی هستند که دوران‌ انقلاب و دفاع مقدس را  به خوبی درک نکرده  و از این منظر می‌توانند آسیب‌پذیر باشند.
 
شاه کرمی افزود: در راستای تحقق گام دوم انقلاب، مسئولان باید فضای حضور فعالیت جوانان را در کشور فراهم کنند.
 
وی تصریح کرد: جوانان به عنوان ستون فقرات جامعه، نیروی ذخیره آینده، چرخ اقتصاد یک کشور، آینده نگر، نیروی فعال، و گنجینه ملی جامعه هستند.
 
این کارشناس بیان کرد: خوشبختانه در دولت سیزدهم توجه به جوانان در اولویت است و جوان گرایی اعضای کابینه آقای رئیسی مهر تاییدی بر این ادعاست.
 
شاه کرمی ادامه داد: باید استعدادهای جوانان شناسایی شده و به آنها اعتماد کرده و مسئولیت های کلان کشور را به دست آنها بسپاریم و میدان را برای عرصه عملی شان فراهم کنیم.
 
وی در خاتمه خاطرنشان کرد: در دوران ۸ سال دفاع مقدس نیز به جوانان اعتما کردیم و در نبرد جنگ سخت دشمن پیروز شدیم امروز نیز باید به آنها اعتماد کنیم تا از خلاقیت و دانش آنها استفاده کرده و جنگ اقتصادی و نرم دشمن را شکست دهیم.
 


مطالب مرتبط با : مسئولان در مدیریت کلان جامعه به نیروی جوان اعتماد کنند/ جوانان؛ نیرویی مؤثر بر توسعه یافتگی هر کشور
دیدگاه شما در مورد : مسئولان در مدیریت کلان جامعه به نیروی جوان اعتماد کنند/ جوانان؛ نیرویی مؤثر بر توسعه یافتگی هر کشور

مسئولان در مدیریت کلان جامعه به نیروی جوان اعتماد کنند/ جوانان؛ نیرویی مؤثر بر توسعه یافتگی هر کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ