• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32177 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 آبان 1400 - ساعت: 16:33

چاپ
مراقب پیک ششم کرونا باشیم

مخبر در جلسه رؤسای کمیته‌های تخصصی ستاد کرونا:

مراقب پیک ششم کرونا باشیم


معاون اول رئیس‌جمهور گفت: با تلاش‌های گسترده دولت، واکسیناسیون به یکی از نقاط قوت در عملکرد دولت تبدیل شده و این امر رضایتمندی مردم را به همراه داشته است.

به گزارش میانخبر؛به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، محمد مخبر عصر امروز (چهارشنبه) در جلسه رؤسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا، سرعت بخشیدن به روند واکسیناسیون در کشور طی سه ماه اخیر را یکی از دستاوردهای دولت سیزدهم دانست و گفت: جریان‌هایی در داخل و خارج کشور در تلاش هستند، با سیاه‌نمایی، اقدامات دولت را زیر سوال برده و یأس و نا امیدی در جامعه ایجاد کنند.

 
وی اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش‌های گسترده دولت، واکسیناسیون به یکی از نقاط قوت در عملکرد دولت تبدیل شده و خوشبختانه این امر رضایتمندی مردم را به همراه داشته است.
 
معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر ضرورت افزایش تلاش‌ها برای پیشگیری از پیک ششم کرونا، افزود: به فضل الهی با افزایش واردات واکسن و تولید واکسن داخلی، امروز مشکلی برای تأمین واکسن در کشور وجود ندارد و انتظار می‌رود با استمرار واکسیناسیون و تصمیم‌گیری درباره تزریق دوز سوم و دوز یادآور براساس پیشنهادات کمیته علمی، شاهد کاهش مرگ و میر در کشور باشیم.
 
در این جلسه که رئیس دفتر رئیس‌جمهور، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیز حضور داشتند، گزارشی از آخرین وضعیت تزریق واکسن، روند هفتگی ابتلاء و فوت در ایران، روند بستری روزانه، آخرین رنگ‌بندی شهرها و آمار فوت کشورهای دیگر ارائه شد.
 
در این جلسه همچنین گزارشی از وضعیت سلامت روان افراد مبتلا به کرونا و نیز سلامت روان در ایران و جهان در دوران پساکرونا ارائه شد.
 
همچنین در این جلسه پیشنهاداتی برای پیشگیری از وقوع پیک ششم کرونا و برنامه‌ریزی برای تزریق دز سوم واکسن و دز یادآور مطرح و پیشنهادات لازم در این خصوص برای ارائه در ستاد ملی کرونا جمع‌بندی شد.


دیدگاه شما در مورد : مراقب پیک ششم کرونا باشیم

مراقب پیک ششم کرونا باشیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ