• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 3218 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 مرداد 1393 - ساعت: 18:37

چاپ
محروم من مدیر و نماینده دولتم

قادری گفت:

محروم من مدیر و نماینده دولتم


قادری گفت: زمانی که به میاندورود آمدم گفتند که میاندورود منطقه محروم دارد، گفتم بعد از 35 سال نباید منطقه محروم داشته باشیم بلکه محروم من مدیر و نماینده دولتم که نتوانستم ببینم و مدیریت کنم.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری در جلسه ستاد برگزاری پانزدهمین یادواره شهدای میاندورود با بیان اینکه امام انتخاب شده دین، قرآن، اسلام و برای مردم بوده است افزود: امام با مدیریت اسلامی و دینی برای نظام اسلامی انتخاب شد.

وی با تاکید بر اینکه نگاه و تکیه گاه امام به همه اقشار جامعه بود، گفت: نگاه امام به سلاح نظامی که امروز جان انسانها را می گیرد نبود.

قادری اظهار داشت: امام مفاهیم اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی را در قالب دین معرفی کرد و به همین خاطر سرآمد رهبرانی که در کشورهای مختلف انقلاب کرده بودند بود.

وی با بیان اینکه نگاهمان به امام بالاتر از والدین و فرزندانمان بود، گفت: اگر پدر و مادر و یا اقوام ما عضوی از بدن ما را برای سلامتی خود بخواهند به عناوینی پاسخ رد می دهیم ولی به امام ندادیم.

وی ادامه داد: در جنگ می گفتند که اینجا مین و دشمن است اما با این وجود شهدای ما روی مین می رفتند تا راه باز شود و بقیه رزمندگان بتوانند از موانع عبور کرده و عملیات را انجام دهند.

قادری افزود: تمام دشمنان ما با پیشرفته ترین سلاح ها در مقابل ایران ایستادند ولی نتوانستند ما را شکست دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه داعش یک جریان منحرف است که دین انحرافی را می خواهد به ما تزریق کند، بیان داشت: بنام اسلام پرچم اسلام را بلند کردند ولی ضربه به اسلام می زنند.

فرماندار میاندورود با تاکید بر اینکه باید مراقب اتفاقی که در عراق و سوریه در حال رخ دادن است باشیم، افزود: مراقبت و حفاظت از نظام اسلامی برای ما بسیار مهم است و با برگزاری این مراسمات می توانیم امنیت را برقرار کنیم.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدا در نقاط مختلف کشور، گفت: اصل و اهمیت برگزاری چنین مراسماتی، فرهنگی است که بعد از این مراسم ایجاد می شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: زمانی که به میاندورود آمدم گفتند که میاندورود منطقه محروم دارد، گفتم بعد از 35 سال نباید منطقه محروم داشته باشیم بلکه محروم من مدیر و نماینده دولتم که نتوانستم ببینم و مدیریت کنم.

قادری در پایان با اشاره به مردمی بودن این مراسمات گفت: اگر این مراسمات را دولتی کنیم یک چالش و مشکل است.

 دیدگاه شما در مورد : محروم من مدیر و نماینده دولتم

محروم من مدیر و نماینده دولتم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ