• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32184 - تاریخ انتشار : جمعه 14 آبان 1400 - ساعت: 16:37

چاپ
غیبت نمایندگان گل گهر در جلسه هماهنگی بازی با پرسپولیس/ باشگاه گل گهر: کسی تماس نگرفت!

اعتراض پیروانی به اقدام سیرجانی ها

غیبت نمایندگان گل گهر در جلسه هماهنگی بازی با پرسپولیس/ باشگاه گل گهر: کسی تماس نگرفت!


نمایندگان تیم گل گهر در نشست هماهنگی بازی با پرسپولیس حضور پیدا نکردند.

به گزارش میانخبر؛ نشست هماهنگی پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و گل گهر از هفته چهارم لیگ برتر امروز در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد.

سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، مسئول یگان ویژه و معراج شیرازی مسئول رسانه‌ای هیات فوتبال تهران به همراه افشین پیروانی و علیرضا اشرف به نمایندگی از تیم پرسپولیس در این نشست حاضر بودند. نکته جالب غیبت سرپرست و مدیر رسانه ای گل‌گهر در این جلسه بود که سبب گلایه و عصبانیت مدیر تیم پرسپولیس شد.

پس از پیگیری مسئولان سازمان لیگ مسئولان تیم میهمان دلیل این موضوع را اطلاع نداشتن از زمان برگزاری جلسه اعلام کرد این در شرایطی است که نماینده هیات فوتبال اعلام کرد موضوع را به اطلاع مدیران گل گهر رسانده. قرار است مسئولان سازمان لیگ این مورد را به مراجع ذی ربط گزارش کنند.

 

*توضیحات باشگاه گل‌گهر غیبت در نشست هماهنگی بازی با پرسپولیس

مدیر رسانه‌ای تیم گل‌گهر توضیحاتی درباره دلیل غیبت خودش و سرپرست سیرجانی‌ها در نشست هماهنگی بازی با پرسپولیس ارائه کرد.

سیامک قلیچ‌خانی قبل از شروع نشست خبری دیدار پرسپولیس و گل‌گهر در مورد غیبت مدیران تیم سیرجانی در جلسه هماهنگی بازی اظهار داشت: طبق روال جلسات هماهنگی، هیأت فوتبال باید زمان آن را به مدیر تیم اعلام کند اما به حیدر افسری سرپرست تیم ما پیام یا تماس تلفنی و نامه کتبی ندادند.

وی افزود: البته شب گذشته پیامی برای ما فرستادند که من با فریبرز محمودزاده صحبت کرده و از وی اجازه گرفته و گفتم کاری دارم و به نشست نمی‌رسم. البته قصور از طرف گل‌گهر نبوده زیرا هیچ نامه رسمی و یا تماس تلفنی با مدیر تیم ما نداشتند این موضوع هم به هیچ باشگاهی ارتباط ندارد و فقط پاسخگوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هستیم.

مدیر رسانه تیم گل‌گهر در خصوص اینکه آیا بازیکن خارجی مدنظر این باشگاه به بازی با پرسپولیس می‌رسد، گفت: جذب این بازیکن هنوز نهایی نشده و پس از آن از طریق روابط عمومی باشگاه اعلام خواهیم کرد تا زمانی که جذب بازیکن نهایی نشده نمی‌توان صحبت کرد. برخی دوستان رسانه‌ای گلایه‌هایی دارند اگر تا امشب وضعیت جذب این بازیکن نهایی شود، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

 

*واکنش مدیر گل گهر به اعتراض پیروانی: کوتاهی از ما نبود

مدیر تیم فوتبال گل گهر سیرجان توضیحاتی را در خصوص عدم حضور نمایندگان این باشگاه در نشست هماهنگی پیش از بازی مقابل پرسپولیس ارائه کرد.

حیدر افسری در مورد عدم حضور در جلسه هماهنگی پیش از دیدار گل‌گهر و پرسپولیس اظهار داشت: معمولا سازمان لیگ و هیأت فوتبال زمان و مکان برگزاری نشست هماهنگی پیش از بازی را به صورت کتبی یا تلفنی و یا حتی پیامکی اطلاع می‌دهند.

وی افزود: در حالیکه من منتظر اطلاع رسانی بودم، نه به صورت مکتوب به ما چیزی اعلام شد و نه تماسی گرفتند. این طور نبوده که بخواهیم بی‌احترامی کنیم یا در جلسه حاضر نشویم. واقعاً اطلاع نداشتم. کنفرانس خبری را به مدیر رسانه تیم اعلام کردند اما زمان جلسه هماهنگی به من اعلام نشد. مدیر رسانه تیم هم تصورش بر این بوده که من در جریان چگونگی برگزاری جلسه هماهنگی پیش از بازی هستم اما من هم اصلا مطلع نبودم.

مدیر تیم گل‌گهر تصریح کرد: معمولا در تهران جلسه هماهنگی را قبل از بازی برگزار می‌کنند اما من تصورم بر این بود که چون اطلاع داده نشده، احتمالاً با توجه به اینکه روز جمعه است، این جلسه امشب یا حتی فردا صبح برگزار می‌شود. کما اینکه برای مسابقات دیگر چنین شرایطی وجود داشته است.

افسری در خصوص اینکه پیروانی از این اتفاق بسیار ناراحت و گله‌مند شده و آیا ممکن است حاشیه امروز روی بازی فردا تأثیر بگذارد، گفت:‌ خیر، اتفاق خاصی نیفتاده. ما هم بارها در  جلسات هماهنگی بازی‌های مختلف شرکت کردیم و از تیم حریف یا دیر آمدند یا حاضر نشدند که به صورت تلفنی هماهنگ کردند. من برای اولین بار است نتوانستم در نشست هماهنگی بازی حاضر شوم که آن هم به خاطر بی‌اطلاعی من بوده است. اتفاق خاصی نیفتاده که بخواهد حاشیه‌ساز شود. من خودم با افشین پیروانی تماس می‌گیرم و به او توضیح می‌دهم که کوتاهی از ما نبوده، من مطلع نبودم و از او عذرخواهی می‌کنم.مطالب مرتبط با : غیبت نمایندگان گل گهر در جلسه هماهنگی بازی با پرسپولیس/ باشگاه گل گهر: کسی تماس نگرفت!
دیدگاه شما در مورد : غیبت نمایندگان گل گهر در جلسه هماهنگی بازی با پرسپولیس/ باشگاه گل گهر: کسی تماس نگرفت!

غیبت نمایندگان گل گهر در جلسه هماهنگی بازی با پرسپولیس/ باشگاه گل گهر: کسی تماس نگرفت! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ