• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32187 - تاریخ انتشار : جمعه 14 آبان 1400 - ساعت: 16:45

چاپ
تولید محتوای بسیج، اقدامی آفندی در برابر هژمونی رسانه ای آمریکا است/ گفتمان اسلامی را باید در مقابل هجمه سازمان یافته دشمن تبیین کرد

تولید محتوای بسیج، اقدامی آفندی در برابر هژمونی رسانه ای آمریکا است/ گفتمان اسلامی را باید در مقابل هجمه سازمان یافته دشمن تبیین کرد


سخنگوی سپاه پاسداران گفت: آمریکا سعی دارد با هژمونی رسانه ای، فرهنگ خود را به عنوان فرهنگ برتر جلوه دهند در نتیجه تولید محتوای دیجیتال بسیج اقدام ارزنده ای است.

به گزارش میانخبر؛ سخنگوی سپاه پاسداران در حاشیه بازدید از رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در البرز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک، گفت: داشته های فرهنگی ایران و دیگر کشورها در معرض تهاجم سازمان یافته دشمن است.

سردار رمضان شریف افزود: آمریکایی ها تلاش می کنند هژمونی و فرهنگ خود را با جلوه های ویژه ای چون برتر بودن، توجه به آزادی، آزادی زنان و حقوق بشر برجسته کرده و از این طریق با ایران که داعیه استقلال دارد مقابله کنند.
 
وی با اشاره به اینکه در مقابل این هجمه سازمان یافته باید فرهنگ، منطق و گفتمان اسلامی را تبیین کنیم، اظهار داشت: گریزی از گسترش فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و ماهواره ای نیست و تکنولوژی هر روز امکان جدیدی را در اختیار افکار عمومی قرار می دهد.
 
سردار شریف تصریح کرد: ما به اعتبار فرهنگ دینی، داشتن قران کریم و آخرین فرستاده الهی از نظر محتوا بی نظیر هستیم و هیچ کلامی بالاتر و مستحکم تر از این دو نیست، آنچه امامین انقلاب هم فرموده اند منفک از این مسئله نخواهد بود.
 
وی گفت: هر چه ما بتوانیم در تولید محتوا با ادبیاتی زیبا و متناسب با فهم و شرایط عمومی تولید محتوا کنیم می توانیم علاوه بر مقابله با دشمن، در ذهن آنها جایگزین کنیم که فارغ از حرف آنها حرف بالاتری هم وجود دارد.
 
سردار شریف افزود: در توجه به آزادی، حقوق زنان و حقوق بشر متون ما مستحکم تر است اما آمریکا سعی دارد با هژمونی رسانه ای، فرهنگ خود را به عنوان فرهنگ برتر جلوه دهند در نتیجه تولید محتوای دیجیتال بسیج اقدام ارزنده ای است.
 
وی اظهار داشت: امروز شهید همت های ما فعالان تولید محتوا هستند و همت ها و باکری های جدید را باید در بین نسل جوان امروز جستجو کنیم، عرصه نبرد تغییر ماهوی داده است و امروز آمریکایی ها به پله فشار به افکار عمومی آمده و تلاش می کنند امید را از جامعه ما بگیرند.


مطالب مرتبط با : تولید محتوای بسیج، اقدامی آفندی در برابر هژمونی رسانه ای آمریکا است/ گفتمان اسلامی را باید در مقابل هجمه سازمان یافته دشمن تبیین کرد
دیدگاه شما در مورد : تولید محتوای بسیج، اقدامی آفندی در برابر هژمونی رسانه ای آمریکا است/ گفتمان اسلامی را باید در مقابل هجمه سازمان یافته دشمن تبیین کرد

تولید محتوای بسیج، اقدامی آفندی در برابر هژمونی رسانه ای آمریکا است/ گفتمان اسلامی را باید در مقابل هجمه سازمان یافته دشمن تبیین کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ