• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32193 - تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1400 - ساعت: 16:46

چاپ
آغاز سناریوی خود تحقیری از سوی اصلاح‌طلبان/ چرا اصلاحات ناگهان نگران معیشت مردم شد؟!

آغاز سناریوی خود تحقیری از سوی اصلاح‌طلبان/ چرا اصلاحات ناگهان نگران معیشت مردم شد؟!


اصلاح طلبان بعد از سکوت طولانی در برابر مشکلات معیشتی مردم طی سال های گذشته، درست زمانی به فکر معیشت مردم افتاده اند که احساس می کنند نیروهای مسلح، با عملیات خود، برگ برنده جدیدی را برای نظام در مذاکرات ایجاد کرده اند.

به گزارش میانخبر؛ طی روزهای گذشته و با انتشار عملیات مقتدرانه دلاورمردان سپاه در رویارویی با ناوگان ارتش تروریست آمریکا و جلوگیری و توقیف نفتکش سرقت کننده نفت ایران، واکنش های مختلفی به این عملیات در فضای مجازی در حال انجام است.

یکی از قابل تامل ترین واکنش ها از سوی اصلاح طلبان رخ داد؛ تعدادی از چهره های اصلاح طلب در تلاشی عجیب برای بی اهمیت جلوه دادن این عملیات مقتدرانه، سعی کردند معیشت مردم را در برابر اقتدار نیروهای مسلح قرار دهند.

این جریان که در ماجرای برجام از دوگانه جنگ و صلح و معیشت و اقتدار نهایت استفاده را برای ایجاد دوقطبی کرده بود؛ اکنون در آستانه دور جدید مذاکرات سعی دارد برگ برنده ایران در گفت و گوها را با توسل به برخی مشکلات داخلی که ثمره 8 سال دولت مورد حمایت این جریان است، خدشه دار کند.

جالب تر آنکه اصلاح طلبان بعد از سکوت طولانی در برابر مشکلات معیشتی مردم طی سال های گذشته، درست زمانی به فکر معیشت مردم افتاده اند که احساس می کنند نیروهای مسلح، با عملیات خود، برگ برنده جدیدی را برای نظام در مذاکرات ایجاد کرده اند؛ حال باید دید همراهی میدان و دیپلماسی در کشور، کدام جریان سیاسی را نگران کرده است.مطالب مرتبط با : آغاز سناریوی خود تحقیری از سوی اصلاح‌طلبان/ چرا اصلاحات ناگهان نگران معیشت مردم شد؟!
دیدگاه شما در مورد : آغاز سناریوی خود تحقیری از سوی اصلاح‌طلبان/ چرا اصلاحات ناگهان نگران معیشت مردم شد؟!

آغاز سناریوی خود تحقیری از سوی اصلاح‌طلبان/ چرا اصلاحات ناگهان نگران معیشت مردم شد؟! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ