• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32224 - تاریخ انتشار : یکشنبه 30 آبان 1400 - ساعت: 16:33

چاپ
کاهش ۱۲ تا ۱۳ درصدی قیمت بلیت هواپیما از اول آذر

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی؛

کاهش ۱۲ تا ۱۳ درصدی قیمت بلیت هواپیما از اول آذر


نرخ جدید بلیت هواپیما برای پرواز‌های داخلی اعلام شده که در آن حدود ۱۲ تا ۱۳ درصد قیمت بلیت پرواز‌های داخلی نسبت به آن چه که ایرلاین‌ها از ابتدای تیر ماه افزایش داده بودند کاهش پیدا کرده است.

به گزارش میانخبر؛ نرخ جدید بلیت هواپیما برای پروازهای داخلی اعلام شده که در آن حدود ۱۲ تا ۱۳ درصد قیمت بلیت پروازهای داخلی نسبت به آن چه که ایرلاین‌ها از ابتدای تیر ماه افزایش داده بودند کاهش پیدا کرده است.

براساس این گزارش از ابتدای آذرماه مقرر شده فروش بلیت تنها براساس کارت واکسن و یا تست پی سی آر منفی ۷۲ ساعت قبل باشد که قرار است با همکاری وزارت کشور و وزارت بهداشت و درمان کشور از طریق سامانه امید برنامه را اجرایی کند.

اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی بیان کرد: ۶۰ درصد هزینه شرکت‌های هواپیمایی ارزی است و طبیعتا تغییر نرخ ارز تأثیر بسزایی در قیمت بلیت دارد و امیدواریم تغییری در قیمت ارز رخ ندهد تا موضوع افزایش قیمت بلیت پیش نیاید و افزایش خدمت بهتر و پایدارتر به مردم انجام شود.

او با بیان اینکه حمل و نقل هوایی و هواپیما نیاز به سرمایه‌گذاری مداوم دارد، گفت: هزینه‌های ارزی شرکت‌های هواپیمایی زیاد است و شرکت‌ها تلاش می‌کنند خدمات مناسب مورد مطلوب مردم ارائه دهند و پرواز‌های ایمنی انجام شود.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اضافه کرد: امیدواریم با تدابیری که اتخاذ خواهد شد و با افزایش ناوگان و افزایش پرواز‌های منطقه‌ای و ارائه سرویس فرودگاه‌های کوچک‌تر اقشار بیشتری ازمردم از خدمات حمل و نقل هوایی استفاده کنند.مطالب مرتبط با : کاهش ۱۲ تا ۱۳ درصدی قیمت بلیت هواپیما از اول آذر
دیدگاه شما در مورد : کاهش ۱۲ تا ۱۳ درصدی قیمت بلیت هواپیما از اول آذر

کاهش ۱۲ تا ۱۳ درصدی قیمت بلیت هواپیما از اول آذر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ