• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32331 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 دی 1400 - ساعت: 16:29

چاپ
افزایش احتمال حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا/ سیگنال اخراج استقلال و پرسپولیس شدت یافت!

با ارسال نامه‌ای ۱۲ صفحه‌ای؛

افزایش احتمال حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا/ سیگنال اخراج استقلال و پرسپولیس شدت یافت!


طبق برخی اخبار اعلامی از سوی منابعی در کنفدراسیون فوتبال آسیا، احتمال حذف سرخابی‌های فوتبال ایران از رقابت‌های ACL۲۰۲۲ شدت یافت.

به گزارش میانخبر؛ در آخرین ساعات کاری مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی، دو نامه ۱۲ صفحه‌ای به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ارسال شده که این دو باشگاه را به هم ریخت.

ظاهراً نکاتی در این نامه‌ها وجود داشته که نشان می‌دهد تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در خطر حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا هستند.

به‌نظر می‌رسد علی‌رغم تعهدات کمیته حرفه‌ای‌سازی باشگاه‌ها در فوتبال ایران، AFC مطمئن شده که امکان رفع بدهی‌های مالیاتی و بحث مالکیت سرخابی‌ها تا پایان سال میلادی (اواسط دی) وجود نخواهد داشت.
 
احتمالاً شکایت‌های زیاد از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دادگاه‌های بین‌المللی، مشکلات مالی این دو باشگاه، بدحسابی‌ها، ازدیاد بدهکاران داخلی و خارجی زیاد و بدهی سنگین دو باشگاه به نظام مالیاتی منجر به صدور حکم عدم صلاحیت این دو باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل پیش رو خواهد شد.
 
البته مدیران دو باشگاه بزرگ فوتبال ایران طی هفته اخیر طی نشستی با مسئولین عالی‌رتبه فوتبال ایران، مدعی شده بودند که خطر حذف از رقابت‌های ACL۲۰۲۲ رفع شده اما انگار نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا چیز دیگری‌ست و مدارک ارسالی توسط این نهاد مورد تأیید قرار نگرفته.
 
در هر صورت باید منتظر ابلاغ رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود تا رسمی‌ترین اخبار مورد بررسی و ترجمه قرار بگیرد.


مطالب مرتبط با : افزایش احتمال حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا/ سیگنال اخراج استقلال و پرسپولیس شدت یافت!
دیدگاه شما در مورد : افزایش احتمال حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا/ سیگنال اخراج استقلال و پرسپولیس شدت یافت!

افزایش احتمال حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا/ سیگنال اخراج استقلال و پرسپولیس شدت یافت! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ