• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 32348 - تاریخ انتشار : جمعه 10 دی 1400 - ساعت: 16:54

چاپ
دیدار فرمانده سپاه کربلا با خانواده شهید شوری‌زاده

دیدار فرمانده سپاه کربلا با خانواده شهید شوری‌زاده


فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه امروز هر چه که داریم از عزت و اقتدار گرفته تا امنیت و آرامش، مدیون شهدا هستیم، خاطر نشان کرد: شهدا در هر زمانی که آمدند، جامعه ما را عطرآگین از حضور خود کرده اند.

به گزارش میانخبر، سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا  با حضور در منزل شهید مدافع امنیت سرهنگ پاسدار مهران شوری زاده در شهرستان ساری با خانواده معظم این شهید والامقام دیدار و شهادت این مجاهد سبزپوش انقلاب را به آنان تبریک و تسلیت گفت.

مسلمی در دیدار با خانواده معظم پاسدار شهید شوری زاده با بیان اینکه هر چه از زمان، بیشتر می‌گذرد به محتوای این سخن سردار دل‌ها بیشتر پی می‌بریم که فرمود، شرط شهید شدن، شهید بودن است، افزود: بی شک شما خانواده شهید دارای ویژگی و برجستگی‌های خاصی بودید که این توفیق بزرگ یعنی خانواده شهید شدن نصیب شما شده است.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به برخی ویژگی‌های شخصیتی شهید شوری زاده، از اینکه استان مازندران میزبان پیکر مطهر و پاک این شهید والامقام است ابراز خرسندی کرد و ادامه داد: مجموعه سپاه کربلا در کنار بهره گیری از همه‌ی امکانات و ظرفیت‌های خود برای تکریم و بزرگداشت و نیز تبیین ابعاد شخصیتی این شهید والامقام با بسیج کردن سایر ظرفیت‌های فرهنگی استان، از هیچ اقدامی برای تحقق این امر، دریغ نخواهد کرد.

مسلمی با بیان اینکه امروز هر چه که داریم از عزت و اقتدار گرفته تا امنیت و آرامش، مدیون شهدا هستیم، خاطر نشان کرد: شهدا در هر زمانی که آمدند، جامعه ما را عطرآگین از حضور خود کرده اند و رحمت و برکت را نیز برای انقلاب اسلامی به همراه داشته اند.مطالب مرتبط با : دیدار فرمانده سپاه کربلا با خانواده شهید شوری‌زاده
دیدگاه شما در مورد : دیدار فرمانده سپاه کربلا با خانواده شهید شوری‌زاده

دیدار فرمانده سپاه کربلا با خانواده شهید شوری‌زاده تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ