• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 32355 - تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1400 - ساعت: 23:40

چاپ
امام شناسی حاج قاسم یک الگو قابل تحسین است/ همه آزادگان دنیا عزادار سردار سلیمانی هستند

همرزم سردار سلیمانی:

امام شناسی حاج قاسم یک الگو قابل تحسین است/ همه آزادگان دنیا عزادار سردار سلیمانی هستند


همرزم سردار سلیمانی گفت: امام شناسی حاج قاسم یک الگو قابل تحسین برای همه کسانی است که خود را خط امامی می‌ دانند و مدعی محبت و عشق به اهل بیت هستند.

به گزارش میانخبر، سردار کمیل کهنسال در یادواره 19 شهید روستای دارابکلا میاندورود و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که امشب در مسجد جامع این روستا برگزار شد با بیان اینکه اگر به علت شهادت سردار سلیمانی و خشم شیطان بزرگ و قدرت‌های طاغوتی نسبت به حاج قاسم بیان کنیم شخصیت حاج قاسم خیلی بهتر و در قامت حاج قاسم شناخته خواهد شد، اظهار کرد: این همه حزن و اندوه و دلدادگی نسبت به حاج قاسم و شهادت او به چه دلیل است و مردم نسبت به شهادت او در داغ عمیق فرو رفته‌اند و وقتی نام حاج قاسم به زبان می‌‎آید و عکس شهید مشاهده می‌شود ناگهان اشکی از دیدگان جاری می‌شود، چرا این همه محبوب دل‌ها شد نه تنها محبوب دل‌های مردم ایران بلکه محبوب دل‌های امت‌های اسلامی و دیگر ملت‌های پیرامونی این کشور و منطقه و آزادگان جهان شد.
 
وی بیان کرد: اینکه حاج قاسم تمام عمر و هستی خود و مجاهدت‌های 40 ساله‎‌اش را صرف این مردم کرد این یک حقیقت است و مردم ما امنیت خودشان را به خصوص بعد از جنگ و در این مقطع مدیون حاج قاسم هستند.
 
همرزم سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: امام شناسی حاج قاسم یک الگو قابل تحسین برای همه کسانی است که خود را خط امامی می‌ دانند و مدعی محبت و عشق به اهل بیت هستند.


سردار کهنسال تصریح کرد: در اسناد و منابع یهود صهیونیست که منشور صهیونیست در آن است، آمده که آنها همیشه به‌دنبال یهودی سازی جهان بودند و یکی از چیزهایی که دنبال آن بودند یهودی سازی مسیحیت در دنیا است به همین دلیل نظام و حکومت‌هایی که مسیحی هستند به خصوص در غرب، یهودی هستند و یا تحت تاثیر یهودیان قرار دارند.
 
این رزمنده جبهه مقاومت با بیان اینکه تمام کشورهای غربی و مسیحیت در یهودی سازی دنیا فعال هستند، افزود: یهود صهیونیست یک پروژه صد ساله را تدارک دیدند برای یهودی سازی جهان اسلام به همین دلیل قبل از انقلاب کشور مسلمانی در دنیا پیدا نمی‌کردید که تحت سلطه یا نفوذ صهیونیسم نبوده باشد.
 
کهنسال با تاکید بر اینکه امام(ره) آمد و رشته تبدیل شدن کشورهای دنیا به یهودی سازی را پاره کرد و اسلام و دین را مطرح و قرآن را احیا کرد، گفت: دشمنان برای مقابله با انقلاب امام (ره) برنامه ریزی کردند به همین دلیل سعی کردند تا در منطقه مستقر شوند به  همین دلیل 70 درصد ظرفیت ناتو را در منطقه مستقر کردند و پایگاه‌های متعدد اطراف کشور ما ایجاد کردند و برای اینکه در کل منطقه مستقر شوند موضوع افغانستان و عراق را به‌وجود آوردند و به حاکمان کشورهای حاشیه خلیج فارس گفتند که اگر می‌خواهید حکومت و استبداد خود را حفظ کنید باید با ما همراه باشید.
 
همرزم سردار سلیمانی ادامه داد: استکبار جهانی همه دست به دست هم دادند و با ایجاد داعش و حمایت‌های مختلف در تلاش بودند تا کشورهای مسلمان منطقه را تجزیه کنند و ایران را تحت فشار قرار دهند.
 
کهنسال با بیان اینکه چه کسی باید جلوی داعش را می‌گرفت، اظهار کرد: رهبر انقلاب تشخیص داد که باید جلوی این جریان گرفته شود و بابت این کار خیلی‌ها به امام جامعه زخم زبان زدند و اعتقاد دارم این افراد در توحید مشکل دارند.مطالب مرتبط با : امام شناسی حاج قاسم یک الگو قابل تحسین است/ همه آزادگان دنیا عزادار سردار سلیمانی هستند
دیدگاه شما در مورد : امام شناسی حاج قاسم یک الگو قابل تحسین است/ همه آزادگان دنیا عزادار سردار سلیمانی هستند

امام شناسی حاج قاسم یک الگو قابل تحسین است/ همه آزادگان دنیا عزادار سردار سلیمانی هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ