• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32358 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 دی 1400 - ساعت: 16:45

چاپ
انتخابات تکواندو| ساعی رئیس شد/ پایان دوران پولادگر بعد از دو دهه

سه کاندیدا انصراف دادند؛ پولادگر درخواست داد اما پس گرفت!

انتخابات تکواندو| ساعی رئیس شد/ پایان دوران پولادگر بعد از دو دهه


در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو هادی ساعی با کسب حداکثر آرا برای 4 سال آینده رئیس فدراسیون تکواندو شد.

به گزارش ميانخبر؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو برای تعیین رئیس و نواب‌رئیس این فدراسیون طی ۴ سال آتی، از ساعت ۱۰ صبح امروز (چهارشنبه - ۱۵ دی‌ماه) در سالن استاد ابوالقاسم فارسی محل آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.

در این مجمع بنیامین شکوه‌فر معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک حضور داشتند.

سیدمحمد پولادگر، محمد جمشیدی‌تقدیس، حسین حسین‌زاده، سیروس رضایی و هادی ساعی، ۵ کاندیدایی بودند که قرار بود برای احراز کرسی ریاست فدراسیون تکواندو در این مجمع با یک‌دیگر رقابت کنند اما پیش از آغاز مراسم، جمشیدی و حسین‌زاده از شرکت در این انتخابات اعلام انصراف داشتند و رضایی هم ضمن حضور در تریبون به نفع پولادگر کناره گرفت تا کارزار با ۲ کاندید ادامه یابد.

در ابتدا سیدمحمد پولادگر، رئیس پیشین فدراسیون تکواندو به ارائه گزارشی از عمل‌کرد خود و تبیین برنامه‌هایش برای ۴ سال آتی پرداخت. سیدمحمد پولادگر در خلال ارائه برنامه‌های خود، وعده داد تا ضمن افزایش سهمیه‌های این فدراسیون در بازی‌های المپیک و پارالمپیک، ۳ مدال در بازی‌های ۲۰۲۴ پاریس و ۷ مدال در بازی‌های ۲۰۲۲ هانگ‌ژو کسب شود.

هادی ساعی، تنها رقیب سیدمحمد پولادگر در انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو نیز به‌عنوان آخرین کاندیدای کارزار به ارائه برنامه‌های خود پرداخت.

 این مجمع با حضور ۵۷ نفر برگزار شد، اما شکوه‌فر رئیس مجمع به خاطر حفظ بی‌طرفی وزارت ورزش و جوانان از رای داذن انصراف داد تا تعداد رای‌ها ۵۶ نفر باشد.

در پایان رای گیری با حضور اعضای مجمع انجام شد و در پایان پروسه رأی‌گیری ریاست فدراسیون تکواندو و از مجموع ۵٦ رأی مأخوذه، هادی ساعی با ۲۹ تعداد رأی برای ۴ سال به‌عنوان رئیس فدراسیون تکواندو از سوی اعضای مجمع انتخاب شد. سیدمحمد پولادگر هم با ۲۷ تعداد رأی به کار خود خاتمه داد تا پس از ۲۱ سال از فدراسیون تکواندو خداحافظی کند.

محمد پولادگر، رئیس سابق فدراسیون تکواندو هم در این مجمع توانست 27 رای به خود اختصاص دهد. پولادگر در پایان مجمع با نامه‌ای کتبی از رئیس مجمع خواست به دلیل شائبه شمارش اشتباه آرا، رای‌ها با نظارت نماینده خودش دوباره بازشماری شود که این درخواست مورد تایید شکوه‌فر هم قرار گرفت، اما پولادگر دوباره درخواستش را پس گرفت.مطالب مرتبط با : انتخابات تکواندو| ساعی رئیس شد/ پایان دوران پولادگر بعد از دو دهه
دیدگاه شما در مورد : انتخابات تکواندو| ساعی رئیس شد/ پایان دوران پولادگر بعد از دو دهه

انتخابات تکواندو| ساعی رئیس شد/ پایان دوران پولادگر بعد از دو دهه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ