• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 32367 - تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دی 1400 - ساعت: 11:56

چاپ
تلاش ما ظرفیت شناسی و توانمندسازی بانوان خواهد بود

مسئول امور بانوان فرمانداری میاندورود:

تلاش ما ظرفیت شناسی و توانمندسازی بانوان خواهد بود


مسئول امور بانوان فرمانداری میاندورود گفت: بانوان نقش مهمی در تمام عرصه‌های نظام داشتند و تمام تلاش ما ظرفیت شناسی و توانمندسازی بانوان خواهد بود و این امر باعث اعتلا و ارتقای بانوان شهرستان می‌شود.

به گزارش میانخبر، جلسه ستاد گرامیداشت هفته زن و دهه فجر صبح امروز با حضور سورکی‌آزاد معاون فرماندار میاندورود، خداپناه مسئول امور بانوان فرمانداری و نمایندگان ادارات و نهادهای شهرستان، بسیج جامعه زنان، حوزه بانوان ستاد اقامه نماز جمعه، بانوان دهیار و شورا در سالن جلسات فرمانداری میاندورود برگزار شد.

شهربانو خداپناه مسئول امور بانوان فرمانداری با بیان اینکه این جلسه برای همفکری و جمع‌بندی برنامه‌های هفته زن و دهه فجر در سطح شهرستان برگزار می‌شود و بانوان حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادت خود را برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این هفته داشته باشند.

خداپناه افزود: بانوان نقش مهمی در تمام عرصه‌های نظام داشتند و تمام تلاش ما ظرفیت شناسی و توانمندسازی بانوان خواهد بود و این امر باعث اعتلا و ارتقای بانوان شهرستان می‌شود.

وی با بیان اینکه فعالیت نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برای گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) باعث هم‌افزایی و اجرای هر جه بهتر طرح‌ها خواهد بود، تاکید کرد: مجادت و رشادت‌های بانوان در همه عرصه‌ها بی‌بدیلی است و برای برنامه‌های هفته زن باید به مولفه‌های مختلف توجه داشت.

محمدحنیف سورکی آزاد معاون فرمانداری میاندورود در این جلسه با بیان اینکه بانوان دهیار میاندورود به‌عنوان بهترین دهیارهای ما هستند، اظهار کرد: باید به این باور برسیم بانوانی که تلاش و کوشش می‌کنند می‌تواند در عرصه‌های مختلف موفق باشند.

سورکی‌آزاد بیان کرد: بانوان در همه مسائل می‌توانند حضور داشته باشند اما اگر حضور پیدا می‌کنند سعی کنند بهترین عملکرد را داشته باشند و اگر نتوانند انتظارات را برآورده کنند باعث نگاه منفی به بانوان می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اغلب وام‌های ما در حوزه مشاغل خانگی است که بانوان در آن فعال هستند و این نشان از مشارکت فعال بانوان در امور مختلف به خصوص اشتغال‌زایی و کارآفرینی است.

سورکی آزاد با تاکید بر اینکه بانوان می‌توانند در حوزه اجتماعی که طیف وسیعی دارد فعال باشند، تصریح کرد: دین ما به‌دبنال حذف بانوان از جامعه نیست.

وی با بیان اینکه تربیت فرزند مهمترین وظیفه بانوان است و نقش بسیار مهمی در آینده کشور دارد، افزود: پیاده کردن فیلم‌ها و توصیه‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی در زندگی اشتباه بزرگی است و باید ابتدا نسبت به فرهنگ و باورهای خودمان سنجیده شود.

سورکی‌آزاد در پایان با اشاره به حضور فعال بانوان در اشتغال‌زایی و با تاکید بر اینکه بانوان موفق در اشتغال‌زایی و کارآفرینی به مردم و بانوان دیگر معرفی شوند، گفت: بانوان ما استعداد و توانمندی ایجاد اشتغال و تولید را دارند شاید مشکل در مشاوره داشته باشند به همین دلیل با برگزاری کلاس‌های مشاوره‌ایی و یا کلاس‌های کارگاهی زمینه شکوفایی استعدادها را فراهم کنید.

در این جلسه موضوعات نظیر برگزاری نمایشگاه عکس، کلاس توانمندسازی بانوان، مسابقات ویژه بانوان، بیان دستاوردهای انقلاب در حوزه بانوان، جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در سطح شهرستان، تقدیر از بانوان فعال در سطح ادارات شهرستان، تکریم از مادران و همسران شهدا، پیاده روی بانوان، کارگاه آموزشی برای بانوان منطقه آسیب پذیر، کارگاه آموزشی مصرف برق و... به‌عنوان برنامه‌های پیشنهادی و قابل اجرا از سوی نمایندگان ادارات پیشنهاد و ارائه شد.مطالب مرتبط با : تلاش ما ظرفیت شناسی و توانمندسازی بانوان خواهد بود
دیدگاه شما در مورد : تلاش ما ظرفیت شناسی و توانمندسازی بانوان خواهد بود

تلاش ما ظرفیت شناسی و توانمندسازی بانوان خواهد بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ