• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 32453 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 بهمن 1400 - ساعت: 00:00

چاپ
کمک مومنانه از مظاهر خط امام(ره) است/ فقر با مهارت برطرف می‌شود

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران:

کمک مومنانه از مظاهر خط امام(ره) است/ فقر با مهارت برطرف می‌شود


معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران گفت: فقر فرهنگي با سبد کالا حل نمي‌شود و پيچيده‌تر است و ما فقر مهارت هم داريم و نياز داريم که مهارت خود را بيشتر کنيم چون بيکاري را نمي‌توان با پول حل کرد بلکه با مهارت حل مي‌شود.

به گزارش ميانخبر، ميثم معافي در مراسم رزمايش کمک مومنانه که از سوي حوزه‌هاي مقاومت بسيج امام خميني(ره) و حضرت ام البنين(س) سپاه مياندورود در شهر طبقده شهرستان مياندورود برگزار شد با بيان اينکه از مظاهر خط امام (ره) همين کمک مومنانه است، اظهار کرد: کمک مومنانه لبيک به رهبري است و تاريخ قضاوت خواهد کرد که ملت ايران چه ملت باشکوهي است.

وي بيان کرد: گردش مالي هزار و 300 ميلياردي کميته امداد مازندران که دو سوم آن کمک‌هاي مردمي است نشان از ويژگي منحصر به فرد مردم ما دارد.

معاون فرهنگي کميته امداد مازندران با بيان اينکه سه خصليت براي حضرت علي(ع) بسيار استراتژيک است، خاطرنشان کرد: ابوکرار يعني پدر مهاجمان، ابوتراب پدر خاکي‌ها و ابوالايتام پدر ايتام سه خصلت ويژه آن حضرت است که ما بايد به اين سه پدري نزديک شويم.

معافي تصريح کرد: سردار شهيد همداني در ابتداي جنگ در سوريه همسر و دو دختر جوان خود را به سوريه برد و آنجا مستقر کرد و حتي در برهه‌ايي امکان داشت خانواده‌اش اسير داعش شوند و يکي از اوج وحشي گري‌هاي داعشي‌ها تعدي به نواميس بود اما سردار مهاجمي بود که اهل فرار نبود.

وي با تاکيد بر اينکه قرآن مي‌فرمايد که اگر مقاومت کنيد پيروزي متعلق به شما است، افزود: اينکه يک عده همه چيز را در امضاي کري و اجازه آمريکا ببينند و از مقاومت فاصله بگيرند شکست حتمي است اما مقاومت شايد با سختي همراه باشد اما نتيجه آن بسيار بهتر از سازش است.

معافي به ابوتراب يعني خاکي بودن ويژگي حضرت علي(ع) اشاره کرد و گفت: مسئولان اگر خوي اشرافي گري نداشته باشند مردم در هر شرايطي با آنها همراه خواهند بود.

وي با اشاره به توجه ويژه حضرت علي(ع) به ايتام، تاکيد کرد: امام خميني(ره) تنها بعد از 22 روز از پيروزي انقلاب کميته امداد را تشکيل داد و نشان از توجه ويژه امام به محرومان است و از ويژگي پيروان امام خميني(ره) هم کمک کردن به محرومان است.

معاون فرهنگي کميته امداد مازندران با بيان اينکه نازلترين نوع فقر، فقر اقتصادي است، اظهار کرد: فقر فرهنگي با سبد کالا حل نمي‌شود و پيچيده‌تر است و ما فقر مهارت هم داريم و نياز داريم که مهارت خود را بيشتر کنيم چون بيکاري را نمي‌توان با پول حل کرد بلکه با مهارت حل مي‌شود.مطالب مرتبط با : کمک مومنانه از مظاهر خط امام(ره) است/ فقر با مهارت برطرف می‌شود
دیدگاه شما در مورد : کمک مومنانه از مظاهر خط امام(ره) است/ فقر با مهارت برطرف می‌شود

کمک مومنانه از مظاهر خط امام(ره) است/ فقر با مهارت برطرف می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ