• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 32515 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 اسفند 1400 - ساعت: 23:51

چاپ
خدمت رسانی به مردم موهبت الهی است/ بايد در ميان مردم بود تا درد مردم را فهميد

امام جمعه میاندورود در ديدار استاندار مازندران:

خدمت رسانی به مردم موهبت الهی است/ بايد در ميان مردم بود تا درد مردم را فهميد


امام جمعه میاندورود در ديدار استاندار مازندران گفت: امروز مهمترين تکليف مديران ما و بزرگترين و با ارزش‌ترين کار انقلابي که مي‌شود انجام داد خدمت رساني به مردم است من به گمانم چيزي مهم‌تر از اين امروز نداريم، امروز خدمت‌رساني به مردم جهاد في سبيل الله است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام محمدعلي حاجي‌زاده در ديدار استاندار مازندران، علي طالبي فرماندار جديد مياندورود و مديران شهرستان که در دفتر امام جمعه میاندورود برگزار شد، اظهار کرد: در جامعه ديني، حاکميت مردم در آن به عنوان يک نظام مردم سالار ديني شناخته مي‌شود و اصلي‌ترين و مهمترين فعل و رفتار خدمت رساني به مردم است به طوري که همين خدمت رساني، تشريک مساعي و رفع حاجات مردم را مي‌توان از آن به‌عنوان يک موهبت الهي ياد کنيم.

وي افزود: مردم با اسلام مشکل ندارند، با نظام اسلامي و انقلاب هم مشکل ندارند بلکه مشکل مردم با برخي ضعف‌ها و نابساماني‌ها، سوء مديريت‌ها، تبعيض‌ها، بي عدالتي‌ها و شکاف طبقاتي است.

امام جمعه مياندورود با بيان اينکه نظام اسلامي متعلق به مردم است همه مسئولان و مديران بايد خودشان را خدمتگزار و نوکر مردم بدانند و اگر مسئول و مديري اين نوع نگاه ديني را نداشته باشد اصلاً صلاحيت و شايستگي پذيرش مسئوليت را ندارد، خاطرنشان کرد: مردم هم قاضي خوبي هستند در عرصه خدمتگزاري مسئولان خوب قضاوت مي‌کنند و اينکه چه مسئولاني خالصانه کار جهادي و دلسوزانه کرد.

حاجي زاده تصريح کرد: امروز مهمترين تکليف مديران ما و بزرگترين و با ارزش‌ترين کار انقلابي که مي‌شود انجام داد خدمت رساني به مردم است من به گمانم چيزي مهم‌تر از اين امروز نداريم، امروز خدمت‌رساني به مردم جهاد في سبيل الله است.

وي خطاب به طالبي فرماندار جديد مياندورود بيان کرد: امانت سنگيني در اين عرصه به شما واگذار شد، شناسايي ظرفيت‌ها و بهره‌وري هر چه بيشتر از اين ظرفيت‌ها براي حل مشکلات شهرستاني که جاده استراتژيک دارد، طريق الرضا(ع) است، جنگل، کوه، دريا، راه آهن، فرودگاه، شهرک هاي صنعتي، دشت ناز، مناطق گردشگري و نيروهاي انقلابي و جهادي دارد بايد بين همه اين صنايع پيوند ايجاد کرد، بايد امور را تسهيل و از اختلافات پرهيز کرد، بايد در ميان مردم بود تا درد مردم را فهميد همچنين بايد همه مديران را پاي کار آورد همانند کرونا و آزاد سازي سواحل.

رئيس شوراي فرهنگ عمومي مياندورود در پايان گفت: مردم ما عزيزاند کشور ما عزيز و قدرتمند است بايد به گونه‌اي عمل کرد که عزت اين مردم محفوظ بماند و روز به روز اقتدار کشورمان افزوده شود.مطالب مرتبط با : خدمت رسانی به مردم موهبت الهی است/ بايد در ميان مردم بود تا درد مردم را فهميد
دیدگاه شما در مورد : خدمت رسانی به مردم موهبت الهی است/ بايد در ميان مردم بود تا درد مردم را فهميد

خدمت رسانی به مردم موهبت الهی است/ بايد در ميان مردم بود تا درد مردم را فهميد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ