• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32596 - تاریخ انتشار : شنبه 13 فروردین 1401 - ساعت: 17:50

چاپ
اسکوچیچ: قرعه‌کشی جام‌جهانی برای ایران خوب پیش رفت/ گروه تیم ملی در قطر چندان عادی نیست!

صعود از گروه، هدف اصلی ماست؛

اسکوچیچ: قرعه‌کشی جام‌جهانی برای ایران خوب پیش رفت/ گروه تیم ملی در قطر چندان عادی نیست!


سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: گروه تیم ملی در جام جهانی چندان عادی نیست چون انگلیس، آمریکا و احتمالا ولز یا اسکاتلند با روش تقریبا مشابهی بازی می‌کنند.

به گزارش میانخبر؛ دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت‌وگو با سایت HRT کرواسی پیرامون گروه شاگردانش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: گروه همیشه می‌تواند بهتر یا بدتر باشد. این گروه بد نیست، البته کمی غیرعادی است چون انگلیس، آمریکا و احتمالا ولز یا اسکاتلند با روش تقریبا مشابهی بازی می‌کنند؛ البته اوکراین هم وجود دارد.

وی در ادامه بیان داشت: در هر صورت فکر می‌کنم قرعه‌کشی خوب پیش رفت، گروه‌های سخت‌تری هم بودند. هدف ما تلاش برای صعود از گروه است. فکر می‌کنم انگلیس شانس زیادی دارد و هم‌چنین ما با سایر رقبا شانس صعود داریم. فکر می‌کنم بتوانیم با رقبا برای صعود از گروه رقابت کنیم.

اسکوچیچ درباره شناخت از قطر عنوان داشت: قطعا بازیکنان خوب و پتانسیل زیادی در تیم داریم و می توانیم در گروه بجنگیم. یکی - دو ماه پیش برای جام عرب در کشور قطر بودم. همه چیز استثنایی بود، من در همه استادیوم‌ها بودم؛ فکر می‌کنم از نظر سازماندهی، جام جهانی بزرگی خواهد بود.

سرمربی تیم ملی نهایتاً در رابطه با قرعه کرواسی گفت: در کنار کرواسی، بلژیک هم شانس زیادی برای صعود دارد اما نباید مراکش را فراموش کنیم. من فکر می‌کنم کانادا نسبت به تیم‌های ذکر شده در جایگاه پائین‌تری قرار بگیرد.مطالب مرتبط با : اسکوچیچ: قرعه‌کشی جام‌جهانی برای ایران خوب پیش رفت/ گروه تیم ملی در قطر چندان عادی نیست!
دیدگاه شما در مورد : اسکوچیچ: قرعه‌کشی جام‌جهانی برای ایران خوب پیش رفت/ گروه تیم ملی در قطر چندان عادی نیست!

اسکوچیچ: قرعه‌کشی جام‌جهانی برای ایران خوب پیش رفت/ گروه تیم ملی در قطر چندان عادی نیست! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ