• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 32606 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 فروردین 1401 - ساعت: 14:37

چاپ
دشمن به‌دنبال اختلاف افکنی قومی و مذهبی است/ افغان‌های فاطمیون مرزداران جبهه مقاومت هستند

نماینده ولی فقیه در استان مازندران:

دشمن به‌دنبال اختلاف افکنی قومی و مذهبی است/ افغان‌های فاطمیون مرزداران جبهه مقاومت هستند


نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: نبايد تسليم احساسات شويم و افغاني هراسي راه بياندازيم امروز مرزهاي جبهه مقاومت در سوريه را همين فاطميون دارند حفظ مي‌کنند و بد و خوب بين همه انسان‌ها وجود دارد.

به گزارش ميانخبر، آيت الله محمدباقر محمدي لائيني در رزمايش کمک مومنانه تهيه و توزيع 2 هزار بسته معيشتي که به مناسبت ماه مبارک رمضان در حسينيه شهر طبقده از سوي سپاه مياندورود برگزار شد، اظهار کرد: از اينکه شرايط کرونايي بهتر شد و توانستيم در مساجد براي عبادت و کمک مومنانه جمع شويم خدا را شکر مي‌کنيم اميدواريم در آينده نيز شرايط بهتر شود و بتوانيم در شب‌هاي قدر نيز شاهد حضور مردم در مساجد باشيم.

وي با اشاره به آغاز سال جديد، بيان کرد: احسن الحال نمي‌شود مگر با ظهور امام زمان عج ولي حال مساعدتر نسبي را با رونق معنويت، شکرگذاري از خدا داشته باشيم و اميدوارم سال سلامتي، فراواني نعمت، پيشرفت امور و رشد کشور در ابعاد مختلف باشد.

نماينده ولي فقيه در مازندران با بيان اينکه رزمايش کمک مومنانه مظهر انسانيت، گذشت و ايثار است، گفت: هر جا اين ويژگي ها وجود دارد آنجا زيباست خودپسندي، خودمحوري و کمک نکردن به فاميل و همسايه مظاهر شيطاني است و خداوند دوست ندارد.

محمدي لائيني با تاکيد بر اينکه دشمنان و ضد انقلاب از کمک مومنانه ناراحت هستند، تصريح کرد: يکي از دستورات دين به انسان‌هاي متمکن اين است که نيکي کن همانطور که خدا به تو نيکي کرده است.

وي با اشاره به حادثه اتفاق افتاده در حرم رضوي و شهادت و مجروح شدن چند طلبه، خاطرنشان کرد: براي ما حرمت شکني آن مکان مقدس و محترم مهمتر از شهادت عزيزاني که در اين حادثه به شهادت رسيده‌اند است و در عين حال شهادت اين عزيزان را به خانواده شان تسليت عرض مي‌کنيم.

محمدي لائيني افزود: در اين چند روز براي دو نفر از علما اهل سنت و سه نفر از روحانيت شيعه توسط همين عوامل تکبيري وهابي چنين ماجراهايي اتفاق افتاده و دشمن مي‌خواهد جنگ فرقه‌اي و مذهبي راه بيندازد و کشور را ناامن نشان دهد و دولت انقلابي را به ناکارآمدي برساند و ما بايد حواسمان باشد.

وي با اشاره به اعلام انزجار علماي شيعه و سني از اين دو اتفاق، تاکيد کرد: مردم ما بيدار هوشيار هستند و در زمين دشمن بازي نمي‌کنند و داراي بصيرت هستند و در عين اين که اين جريانات را شديدا محکوم مي‌کنيم، خواستار مجازات عاملين اين جريانات هم هستيم.

امام جمعه ساري تصريح کرد: مي‌خواهند جنگ شيعه و سني راه بياندازند دشمنان امروز از همه راه‌ها دارند وارد مي‌شوند براي ناکارآمد نشان دادن اين دولت، هر چه از دولت ليبرال خسارت ديديم از اين دولت کارآمدي نبينيم و دشمن به‌دنبال اين هدف است و بايد هوشيار باشيم.

محمدي لائيني افزود: نبايد تسليم احساسات شويم و افغاني هراسي راه بياندازيم امروز مرزهاي جبهه مقاومت در سوريه را همين فاطميون دارند حفظ مي‌کنند و بد و خوب بين همه انسان‌ها وجود دارد.مطالب مرتبط با : دشمن به‌دنبال اختلاف افکنی قومی و مذهبی است/ افغان‌های فاطمیون مرزداران جبهه مقاومت هستند
دیدگاه شما در مورد : دشمن به‌دنبال اختلاف افکنی قومی و مذهبی است/ افغان‌های فاطمیون مرزداران جبهه مقاومت هستند

دشمن به‌دنبال اختلاف افکنی قومی و مذهبی است/ افغان‌های فاطمیون مرزداران جبهه مقاومت هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ