• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32620 - تاریخ انتشار : دوشنبه 22 فروردین 1401 - ساعت: 19:10

چاپ
رد شایعه بازگشت کی‌روش به تیم ملی فوتبال/ ادامه راه یوزهای پارسی با اسکوچیچ

موضع صریح مسئولین فدراسیون؛

رد شایعه بازگشت کی‌روش به تیم ملی فوتبال/ ادامه راه یوزهای پارسی با اسکوچیچ


شایعه بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی فوتبال با موضع صریح دبیرکل فدراسیون فوتبال تکذیب شد.

به گزارش میانخبر؛ از حوالی ظهر امروز در رسانه‌های عربی، انگلیسی و در حساب توئیتری برخی خبرنگاران معتبر حوزه فوتبال عرب، خبری عجیب مبنی بر ارائه پیشنهاد سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال ایران از سوی فدراسیون ملی به کارلوس کی‌روش منتشر شد.

این خبر در حالی به سرعت انتشار و تسری یافت که سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان به دلیل عدم صعود تیم ملی مصر به جام جهانی، با تمدید قرارداد از سوی اتحادیه فوتبال این کشور مواجه نشد و عملاً به پایان مدت کارش در سرزمین فراعنه رسیده.

با توجه به این که فدراسیون فوتبال بارها اعلام کرده که حداقل فعلاً با دراگان اسکوچیچ به هم‌کاری ادامه خواهد داد و این سرمربی کروات هم با عنایت به نتایج موفق شاگردانش تاکنون قراردادش هم تمدید شده، مسئولین این نهاد به طور قطع این شایعه را رد کردند.

حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال به همراه مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال صراحتاً اعلام کرده‌اند که سیاست فدراسیون در مقطع فعلی، حمایت از کادرفنی خواهد بود و هیچ پیشنهادی از سوی ایران به کارلوس کی‌روش برای بازگشت به نیمکت یوزهای پارسی ارائه نشده.مطالب مرتبط با : رد شایعه بازگشت کی‌روش به تیم ملی فوتبال/ ادامه راه یوزهای پارسی با اسکوچیچ
دیدگاه شما در مورد : رد شایعه بازگشت کی‌روش به تیم ملی فوتبال/ ادامه راه یوزهای پارسی با اسکوچیچ

رد شایعه بازگشت کی‌روش به تیم ملی فوتبال/ ادامه راه یوزهای پارسی با اسکوچیچ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ