• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 32643 - تاریخ انتشار : دوشنبه 05 اردیبهشت 1401 - ساعت: 09:28

چاپ
روحانیون و مداحان پیش قدم در جهاد تبیین باشند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود:

روحانیون و مداحان پیش قدم در جهاد تبیین باشند


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود گفت: در مقابل جنگ رسانه‌ایی دشمن، دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به مردم گفته شود و از جمله کسانی که در این زمینه می‌توانند نقش بسیار مهم داشته باشند روحانیون و مداحان هستند.

به گزارش میانخبر، جواد کردان در جمع فرمانده هان پایگاه حوزه امام خمینی(ره) با اشاره به جنگ شناختی و رسانه‌ایی دشمن برعلیه انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با استفاده از ابزار رسانه و با ایجاد شبهه و دروغ پردازی به‌دنبال ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی است و در این زمینه همه کسانی که تریبون و رسانه در دست دارند می‌توانند نقش بسیار مهمی برای مقابله با حربه‌های دشمن ایفا کنند.

وی بیان کرد: همه روحانیون و سخنرانان و کسانی که تریبون و رسانه در دست دارند در این شب‌ها نقش ولایت فقیه را در جمهوری اسلامی برای مردم تبیین کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب برای رسیدن به مقاصد خود با استفاده از رسانه‌ها به‌دنبال تطهیر رژیم پهلوی هستند به همین دلیل روحانیون می‌توانند نقش بسیار مهمی در شفاف سازی و بیداری مردم داشته باشند.

کردان با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب اسلامی درباره جهاد تبیین، گفت: در مقابل جنگ رسانه‌ایی دشمن، دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به مردم گفته شود و از جمله کسانی که در این زمینه می‌توانند نقش بسیار مهم داشته باشند روحانیون و مداحان هستند.مطالب مرتبط با : روحانیون و مداحان پیش قدم در جهاد تبیین باشند
دیدگاه شما در مورد : روحانیون و مداحان پیش قدم در جهاد تبیین باشند

روحانیون و مداحان پیش قدم در جهاد تبیین باشند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ