• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 32644 - تاریخ انتشار : جمعه 09 اردیبهشت 1401 - ساعت: 14:17

چاپ
موازنه قدرت به سمت اسلام حرکت کرده است/ روز قدس زنجیره‌ایی از مسلمانان برای حمایت از یکدیگر

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران:

موازنه قدرت به سمت اسلام حرکت کرده است/ روز قدس زنجیره‌ایی از مسلمانان برای حمایت از یکدیگر


رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران گفت: امام(ره) با طرح روز قدس خواستند زنجيره‌ايي از مسلمانان عالم به‌وجود بياورند تا در سرتاسر عالم به مسلماني ظلم نشود تا به دور از تفاوت‌هاي قومي بتوانند از يکديگر حمايت کنند.

به گزارش ميانخبر، حجت الاسلام محمد اسماعيل زارعي در پايان راهپيمايي روز قدس در شهرستان مياندورود در مسجد جامع سورک با بيان اينکه روز قدس روز توجه به همه مسلمانان در هر جا دنيا است، اظهار کرد: در برهه‌اي از زمان قرار گرفتيم که مسجد الاقصي در قربت سنگين گرفتار افتاده است و يک عده افراد بي‌اصل و نصب از گوشه‌ايي از دنيا جمع شدند و به بيت المقدس آمدند تا دامن عفت را آلوده سازند و در مسجد الصخره محل معراج پيامبر، فرزند صهيونيست به پرستش شيطان مشغول است.

وي با تاکيد بر اينکه انقلاب اسلامي محدود به ايران نيست و مربوط به همه آزادي خواهان دنيا است، بيان کرد: امام(ره) روز قدس روز بسيج عملي اعلام کردند، روز اسلام و روز مبارزه با مستکبران عالم ناميدند و به ابرقدرت‌ها هشدار دادند که اسلام ديگر تحت سلطه شما قرار نخواهد گرفت.

رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح مازندران خاطرنشان کرد: امام(ره) با طرح روز قدس خواستند زنجيره‌ايي از مسلمانان عالم به‌وجود بياورند تا در سرتاسر عالم به مسلماني ظلم نشود تا به دور از تفاوت‌هاي قومي بتوانند از يکديگر حمايت کنند.

حجت الاسلام زارعي با بيان اينکه مسجد الاقصي مسجد بزرگ اسلام است و بيت النقدس را مگر يهود ساخته يا سران کشورهاي عربي ساختند؛ بيت المقدس را پيامبران ساختند و انبيا در آن سرزمين گام نهادند و خداوند حضرت عيسي(ع) را از اين سرزمين به آسمان برد و محل معراج پيامبر است و قبله اول مسلمانان بود، اين قداست و مبارکي اين سرزمين است، تصريح کرد: اشغال فلسطين هرگز اشغال يک کشور يا اشغال منابع مادي و معنوي يک کشور نيست بلکه يک کانون استعماري است و هدفي جز نابودي فلسطين و نابودي اسلام ندارد.

وي افزود: مسئله فلسطين يک مسئله عربي يا فلسطيني نيست بلکه يک مسئله انساني و جهاني است و هدف فقط آزادي غزه و قدس نيست بلکه آزادي همه فلسطين و برگشت همه فلسطينيان است.

زارعي با اشاره به پيشرفت‌هاي گروهاي مقاومت فلسطيني و مقابله با جنايت‌هاي اسرائيل، گفت: امروز دنيا در وضع نوين جهاني قرار دارد و موازنه قدرت به سمت اسلام حرکت کرده است.

رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح مازندران در پايان با بيان اينکه مواضع انقلاب، امام و رهبري کاملا شفاف و صريح بيان مي‌شود که اين غده سرطاني بايد از منطقه کنده شود، خاطرنشان کرد: گناه ايران اين است که همراه سياست‌هاي آمريکا نيست و نمي‌شود و تکرار کرد که فلسطين با کشتار، اسارت و کودک کشي دولت پليد صهيونسيت غصب شده است.مطالب مرتبط با : موازنه قدرت به سمت اسلام حرکت کرده است/ روز قدس زنجیره‌ایی از مسلمانان برای حمایت از یکدیگر
دیدگاه شما در مورد : موازنه قدرت به سمت اسلام حرکت کرده است/ روز قدس زنجیره‌ایی از مسلمانان برای حمایت از یکدیگر

موازنه قدرت به سمت اسلام حرکت کرده است/ روز قدس زنجیره‌ایی از مسلمانان برای حمایت از یکدیگر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ