• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 32649 - تاریخ انتشار : دوشنبه 12 اردیبهشت 1401 - ساعت: 18:36

چاپ
آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش از فردا

آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش از فردا


کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی رشته‌های آموزش و پرورش فردا (۱۳ اردیبهشت) ماه منتشر می‌شود.

به گزارش میانخبر؛ آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و بیش از ۵۰۰ هزار نفر متقاضی شرکت در این آزمون هستند.

کارت ورود به جلسه نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۱ ویژه رشته‌های شغلی آموزش و پرورش فردا سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه سال جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.
 
داوطلبان این آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید از فردا به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با درج اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ... و اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری و ... از کارت شرکت در آزمون خود پرینت تهیه کرده و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.
 
همچنین اطلاعیه تکمیلی درباره نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=۱۴&id=۷۵۹۴ منتشر شده است و لذا باید داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.


مطالب مرتبط با : آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش از فردا
دیدگاه شما در مورد : آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش از فردا

آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش از فردا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ