• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 32663 - تاریخ انتشار : جمعه 30 اردیبهشت 1401 - ساعت: 16:04

چاپ
برگزاري رزمايش امداد و نجات در مياندورود

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج مياندورود خبر داد

برگزاري رزمايش امداد و نجات در مياندورود


فرمانده ناحيه مقاومت بسيج مياندورود از برگزاري رزمايش امداد و نجات توسط گردان‌های بیت المقدس و کوثر در مياندورود خبر داد.

به گزارش ميانخبر، سرهنگ جواد کردان در گفت‌وگو با خبرنگار ما از برگزاري رزمايش امداد و نجات خبر داد و گفت: امروز 30 ارديبهشت رزمايش امداد و نجات با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان، توسط گردان‌هاي بيت المقدس سپاه شهرستان مياندورود در شهر طبقده و گردان گوثر در سورک برگزار شد.

وي بيان کرد: اين رزمايش براي کسب آمادگي در مقابل بحران‌هاي طبيعي و مصنوعي احتمالي انجام شده است؛ بحران‌هاي مصنوعي يا انساني که شامل اقداماتي مانند بمباران هوايي مي‌شود و بحران‌هاي طبيعي نظير زلزله و سيل.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه مياندورود خاطرنشان کرد: با توجه به اينکه مردم و بسيج همواره نزديکترين افراد در معرض اين بحران‌ها هستند بايد اين توانمندي را داشته باشند که بتوانند خود، خانواده و افرادي را که درگير مصدوميت شدند را از مرگ نجات دهند و راهي مناطق امن کنند.

وي تصريح کرد: به همين دليل، امروز با يک حضور جمعيتي بسيار خوب، مانور و رزمايش امداد و نجات را برگزار کرديم تا در کنار ساير يگان‌هاي خدمتي و نهادهايي که در زمينه امداد و نجات فعاليت دارند، ما هم بتوانيم در روز حادثه انجام ماموريت کنيم و مردم را در آن روزهاي سخت هم تنها نگذاريم.مطالب مرتبط با : برگزاري رزمايش امداد و نجات در مياندورود
دیدگاه شما در مورد : برگزاري رزمايش امداد و نجات در مياندورود

برگزاري رزمايش امداد و نجات در مياندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ