• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 32733 - تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مهر 1401 - ساعت: 14:55

چاپ
پرونده آشوبگران باقاطعیت و در اسرع وقت رسیدگی می‌شود

رئیس کل دادگستری مازندران:

پرونده آشوبگران باقاطعیت و در اسرع وقت رسیدگی می‌شود


رئیس کل دادگستری مازندران گفت: پرونده آشوبگران در اسرع وقت و با قاطعیت رسیدگی می‌شود.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام محمد صادق اکبري در مراسم توديع و معارفه رئيس دادگستري رامسر، اظهار کرد:پرونده اغتشاشگران و آشوبگران و آن دسته ازکساني که با اقدام خود موجب تخريب اموال عمومي خصوصي وهمچنين ضرب وجرح مردم واخلال در امنيت شده اند دراسرع وقت، قاطعانه وبدون اغماض حسب مقررات رسيدگي خواهد شد.

وي افزود:شاهد مشکلي در رامسر نبوديم، اما بايد همچنان هوشيار و آگاه بود تا از اجتماعاتي که توأم با توهين و تخريب است، پيشگيري شود.

اکبري گفت:در مناطقي که شاهد بروز حوادث بوديم دستگاه قضائي با افرادي که عمدي و آگاهانه و با قصد و غرض نسبت به تخريب و آتش سوزي اموال مردم و توهين اقدام کردند و سلاح به دست گرفتند يا ماموران و مردم را مضروب کردند، قاطعانه برخورد مي‌شود.

رئيس کل دادگستري مازندران با بيان اينکه اغتشاشگران با اقدام قاطع دستگاه قضائي مواجه مي‌شوند، گفت:آن دسته از آشوبگراني که دستگير نشدند بدانند، همکاران ما در فراجا، سازمان اطلاعات سپاه، اداره کل اطلاعات و... آنان را شناسايي و به سزاي اعمال خواهيم رساند تا درس عبرتي براي کساني باشد که انديشه ارتکاب اين گونه جرايم را در سر مي‌پرورانند.

سيد جابر نقي زاده موسوي به عنوان رئيس دادگستري رامسر معارفه و از زحمات مرتضي کاردان تقدير شد.مطالب مرتبط با : پرونده آشوبگران باقاطعیت و در اسرع وقت رسیدگی می‌شود
دیدگاه شما در مورد : پرونده آشوبگران باقاطعیت و در اسرع وقت رسیدگی می‌شود

پرونده آشوبگران باقاطعیت و در اسرع وقت رسیدگی می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ